Oktoobri TOP restoranid on selgunud!

thumb image

Sügisilmad on ajanud rahva õuest restoranidesse einestama! Külastuste põhjal on sündinud ka edetabel restoranidest, mis külalistele enim silma paistsid.

Usin töö käib lakkamatult restoranides üle linna, sest pimedad õhtud lausa nõuavad nende nautimist mõne hea roa saatel hubastes restoranides. Möödunud kuu elamuste põhjal oleme kokku pannud ka edetabeli restoranide esikümnikust, kuhu DinnerBooking portaali kaudu broneeringuid tehti. Sarnaselt möödunud kuudele viib kuldmedali koju restoran 180° by Matthias Diether, kes oma esmaklassiliste maitsenüanssidega suudab alati külalisi jalust rabada. Eelmisele kuule sarnaselt, jõudsis esiviisikusse ka restoran Snoob ja Kolm Sibulat, keda mõlemat tunneme just nende hubase interjööri ja mitmekesiste menüüde poolest. Tublit tööd olete teinud, restoranid!

Oleme välja toonud ka kolm restorani, keda eelmine kuu nimekirjas polnud, kuid kes nüüd TOP 10sse on ennast sisse seadnud. Loe, mida head räägivad külalised oma restoranielamustest!

Mon Repos

Väga meeldiv kogemus. Hea teenindus ja maitsvad toidud!

Jaanika, 24. oktoober

Kõik oli väga meeldiv. Kogu suhtlus teenindaja poolt ja toit olid super. Erilised tänud eile tööl olnud meesterahvale, kes meid väga viisakalt teenindas ja kuigi me magustoitu ei tellinud, tõi minu mehe sünnipäeva puhul lauda äärmiselt maitsva magustoidu koos ilusa küünlaga! Super olete, aitäh!

Merilyn, 21. oktoober

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn.

Lore Bistroo

Lore Bistroos on alati võrratu atmosfäär ja teenindus, samuti ülimaitsev söök. Kiidan!

Marika, 15. oktoober

Aitäh suurepärase maitseelamuse eest! Mulle soovitas Lore bistrood kokast sõbranna ja ta ei eksinud! Kõik toidud olid nüansirikkad, maitsed täpselt timmitud, lihtsalt iga suutäis oli nautimist väärt! Ka sisekujundus ja koha atmosfäär mängisid kaasa. Elamus kogu perele! Suur tänu!

Kadri, 7. oktoober

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Peetri 12, Tallinn

Farm

Teenindus oli üle hea ja toit väga maitsev!

Jekaterina, 28. oktoober

Üks parimaid restoranielamusi; suurepärane teenindus, huvitav interjöör. Tuleme kindlasti veel tagasi!

Monika, 26. oktoober

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Vene 4, Tallinn.

Oktoobri restoranide edetabel:

  1. 180° by Matthias Diether
  2. Mon Repos
  3. Snoob
  4. Kolm Sibulat
  5. Lore Bistroo
  6. La Bottega
  7. Fotografiska
  8. Gianni
  9. Mantel ja Korsten
  10. Farm

Usaldusväärsed tulemused

Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled mõnes kaunis kohas einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

Maitseelamusteni!

You may also like...