Isadepäev: kuhu minna papsiga einestama?

thumb image

Ees ootab üks eriline nädalavahetus, sest pühapäeval on isadepäev – võimalus pidada meeles igat isa! Tähistamiseks viise jagub ning oleme siia kokku kogunud ka mõned restoranid, kes pühapäeval üllatustega külla ootavad.

See pühapäev on isa rolli kandvad inimesed meie elus teeninud ära ühe kraapsu ja pika pai selle eest, et nad on olnud meile ikka ja alati olemas. Isadepäeva tähistamiseks on viise lõputult, ent nagu meile juba kombeks, eelistame tähtpäevi just restoranides veeta. Õnneks jagavad toidukohad meiega sama meelt ning mitmed ägedad restoranid on isadepäevaks kokku pannud erimenüüd ja ootavad heade pakkumistega külla. Kae altpoolt, kuhu koos isaga sööma minna!

Fotografiska

Miks mitte pakkuda isale üheskoos nii kultuuri- kui ka toiduelamust! Külla on kutsumas Fotografiska, kes on isadepäeva raames kokku pannud erilise brunchi kõigi papside auks. Kui hommikusöök on Fotografiskas alati rikkalik, siis isadepäeva puhul on menüü täienenud veelgi. Brunchil teevad debüüdi kaks uut rooga – laagerdunud rohumaa lihaveis ja lahtine sibulapirukas, mida serveeritakse rohke musta trühvli juustuga! Taldrikul on ootamas road, mis on nii maitsvad kui ka fotogeenilised!

Külla oodatakse isadepäeva tähistama nii laupäeval kui ka pühapäeval. Samuti on brunchi külastajatele Fotografiska näituse pilet -20% soodsam ehk suurepärane võimalus saada kätte ka selle nädala kultuuritoos.

Laupäevane brunch toimub kell 10 – 15
Pühapäevane brunch toimub keöö 11 – 15

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 60a/8, Tallinn

SMAK kohvik/resto

Pühapäeval on pliit soojas ka SMAK kohvik/restos, kes on külla ootamas kõiki kogu perega isadepäeva tähistama! Erilise päeva puhul on SMAK restos kogu menüü – 20% allahindlusega ehk naudi kauneid roogasid nõnda palju kui jaksad! Isadepäeva puhul on peakokk taldrikule toonud ka eripakkumise kooreste pannkookide näol, mida serveertiakse vahtrasiirupi, pähklite ja koos isetehtud vaniljejäätisega – oi-oi, kui hea! Nädalale saaks selle roaga küll pidulik punkt pandud!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Lootsi 10/2, Tallinn

Lore Bistroo

Või hoopis, haara isa käevangu ning seadke sammud üheskoos mere suunas, kus Noblessneri sadamas võtab teid vastu avasüli Lore Bistroo. Restoran on isadepäevaks kokku pannud imelise 3-käigulise erimenüü, et pakkuda isadele üks unustamatu toiduelamus. Kui kõht hea-paremaga täidetud, saab lasta leiba luusse maalilisel merekaldal või teha mõni tiir Kalamaja sügiseses idüllis.

Lore isadepäeva erimenüü:

  • Forelli sashimi, trühvli-ponzu ja põletatud avokaadoga – 10€
  • Liivimaa lihaveise antrekoot praetud kukeseente trühvlikartulite ja koorese sibulakastmega – 17.5€
  • Šokolaadi-fondant koorese kirsijäätisega 6.5€

Menüü hind kokku on 31€.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Peetri 12, Tallinn

Kaunist isadepäeva kõigile isadele!

You may also like...