Veebruari 10 parimat restorani: Siin on külastajate lemmikud

thumb image
Foto: Lore Bistroo

Kui välja sööma lähed, siis mille järgi sa tavaliselt otsustad, millist restorani külastada? Ilmselt on üks tõhusamaid otsustuskriteeriumeid kellegi soovitus. Vaata, millised restoranid osutusid veebruaris külastajate lemmikuteks!

DinnerBooking teeb igakuiselt ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest, mis online broneerimiseks saadaval on, reastades restoranid neile antud hinnete põhjal. Hindajaks ei keegi muu kui reaalselt restorani külastanud inimesed.

Veebruari TOP 10 listist leiad nii Michelini tärniga restorane kui ka casual dining kohtasid ning neil kõigil on üks ühine omadus – külastajad armastavad neid restorane!

Tutvustame lähemalt esiviisikut. TOP 10 leiad artikli lõpust.

5. Moon: Hinnatud slaavi köögi restoran

Üks külastajate vaieldamatuid lemmikuid on slaavi köögi restoran Moon, mis nüüdseks juba üle kümne aasta tallinlasi on rõõmustanud. Külastajad kiidavad tagasisides nii suurepärast toitu kui teenindust, mis on jätkuvalt tipptasemel.

Mooni menüüst leiad lihtsad ja armastatud slaavi köögi road nagu borši, käsitsi tehtud pelmeenid erinevates kastmetes, soojad tatrapliinid ja ka näiteks pardirinna ja hirve rostbiifi. Igati mõnus ja hubane restoran, mida külastada.

Hinnang: 5.61 punkti 6st
Aadress:
 Võrgu 3

4. Barbarea: Kopli peidetud pärl

Üks külastajate suuri lemmikuid on Koplis asuv restoran ja naturaalse veini baar Barbarea. Restoran pakub eklektilist menüüd, kus suur rõhk on laudkonna vahel jagamiseks mõeldud roogadel.

Külastajad toovad tagasisides välja erilised maitsekombinatsioonid ja suurepärase restoelamuse tervikuna. Mõnus ja nooruslik kogukondlik restoran, kus sõpradega kokku saada ja lihtsalt nautida.

Hinnang: 5.63 punkti 6st
Aadress:
 Marati 5

3. Lore Bistroo: Populaarne kohtumispaik Noblessneris

Kolmanda koha sai Noblessneris asuv Lore Bistroo, mis on kujunenud üheks sõprade ja perekondadega kvaliteetaja veetmise keskpunktiks. Lore toiduvalik pakub avastamisrõõmu jagamiseks mõeldud palade näol, mille inspiratsiooni on kokad kokku kogunud toidureisidelt. 

Külastajad on tagasisides välja toonud nii suurepärase toidu, sõbraliku teeninduse kui ka õdusa atmosfääri. Eraldi on kiituse osaliseks saanud kammkarbid, millest on kujunenud üks Lore hittroogasid. Soovitame!

Hinnang: 5.64 punkti 6st
Aadress:
 Peetri 12

2. NOA Chef’s Hall: Michelini tärniga pärjatud maitseelamused

Küllap oled sinagi kuulnud eelarvamust, et Michelini tärniga restod on ülehinnatud ja saadav kogemus pole seda väärt. Kuid külastajate tagasisidet vaadates julgeme selle müüdi ümber lükata!

NOA Chef’s Hall on Michelini tärni resto, mis igakuiselt külastajate lemmikute edetabelis figureerib. Külastajad kiidavad tagasisides elamust tervikuna – unustamatud maitsed, lõpuni viimistletud maitsekominatisoonid, tähelepanelik teenindus, ja algusest lõpuni detailideni läbi mõeldud elamus. Suurepärane restoran, kuhu mõnda erilisemat tähtpäeva tähistama minna.

Hinnang: 5.65 punkti 6st
Aadress:
 Ranna tee 3

1. Lahepere Villa: Elamusresto, mis peatab aja

Kõrgeima keskmise hinnangu sai elamusresto Lahepere Villa. Restoran asub kaunis Kloogarannas, Lahepere lahe ääres. Resto peakokk on Silver Saa, kes paneb iga paari nädala tagant kokku maitsete paraadi muuhulgas kohalikust toorainest ja parimatest rahvusvahelistest roogadest.

Külastajad annavad nii teenindusele, toidule, atmosfäärile kui ka hinna-ja kvaliteedisuhtele vaid maksimumpunkte.

Kõik meeldis nii väga, et peab kindlasti uuesti külastama.

Hinnanud Aivo, 14. veeburar

Kõik suurepäerane, väga äge maitseelamus, meie neljane seltskond väga rahul.

Hinnanud Evi, 29. veebruar

Hinnang: 5.84 punkti 6st
Aadress:
 Ranna tee 3

Veebruari TOP 10 restorani

Need restoranid said külastajatelt kõrgeima keskmise hinnangu. Vajuta restorani peale, et restorani ja külastajate tagasisidega tutvuda.

  1. Lahepere Villa
  2. NOA Chef’s Hall
  3. Lore Bistroo
  4. Barbarea
  5. MOON
  6. Gianni
  7. 7Ürti Resto
  8. Rudolf restoran
  9. Chedi
  10. Fotografiska Tallinn

Kuidas koostame edetabelit

Veebruari edetabel on koostatud 765 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel. NB: Edetabelisse pääsemiseks on restoranil vaja koguda vähemalt kümme arvustust viimase kuu jooksul.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

Vaata ka: 2023. aasta TOP 10 restorani on selgunud

You may also like...