Õllerestoran Põhjala Tap Room tervitab

thumb image

Kalamaja tipus Noblessneri sadama läheduses paikneb üks ütlemata põnev õllerestoran Põhjala Tap Room, mille ruumidest leiab lisaks ka pruulikoja, sauna ning õlle- ja suveniiripoe.

Jook

Menüü valikus on üle 24 vaadiõlle nii Põhjala kui nende sõprade toodangust. Lisaks ka valik pudeliõllesid, siidrit, veini & mulli, kanget napsu ning pakutakse ka karastusjooke ja kohvi.

Kõik artikli fotod by Renee Altrov

Lisaks saab teisipäevast pühapäevani liituda ekskursioonidega pruulikotta, kus kesvamärjukese valmimist lähemalt vaadelda.

Ekskursioonid kestavad ca.45 minutit ja selle jooksul käiakse läbi tootmisruumidest, räägitakse õlletegemisest ja Põhjala pruulikojast. Ning aega jääb ka 3-4 erinevat õlu mekkimiseks.

Broneeri ekskursioon ➤

Pruulikoda

Maitsev toit

Peakokk Michael Holmani ja tema tiimi loodud menüü sisaldab erinevaid maitsvaid ampse, võileibu, salateid, magustoite jm. Restorani firmaroaks on kahtlemata ehe Texase BBQ, mida valmistatakse igapäevaselt (v.a pühapäev) kohapeal. Pühapäeval on seejuures pakkumisel isuäratav brunchimenüü, mis on saadaval terve päeva jooksul.

Kombotaldrik (3 erinevat liha)
Pool kana

Kirsikrõbedik

Lisaks on hea teada, et kõik pakutavad pagaritooted, kastmed, marineeritud kurgid ja kimchi, peekon ja vorstid on kohapeal valmistatud. Toit on ehe ja aus.

Inspireeriv loodus

Põhjala ammutab oma õllede pruulimiseks inspiratsiooni kohalikust pruulimispärandist, loodusest ja Eesti köögist. Erilisust lisavad ootamatud, üllatavad koostisosad ning ka pikk laagerdamine tammevaatides, mille poolest Põhjala tuntud on.

Eksperimenteerimine on Põhjala igapäevaelu osa ning seda on näha ka õllevalikus, mis väga laia valikuga rõõmustab. Vaid ühe õllega piirdumine tundub rikkalikku valikut silmitsedes üsna raske ülesandena.

Broneeri restoranikülastus ➤

Aadress: Peetri 5, Kalamaja, Tallinn. T-N 12.00-24.00; R-L 12.00-02.00; P 10.00-17.00.

Maitseelamusteni!

You may also like...