Sügis on põnev: siin on restoranide parimad pakkumised!

thumb image

Mida enam hiilivad ligi pimedamad ja jahedamad õhtud, seda enam vajab keha ja vaim kosutust. Väga hea väljundi ja  meelehea  võid leida just neist restoranide eripakkumistest.  Muuda oma sügis unustamatuks, sest maitsev toit on parim mälestus.

KOMA

Juba teistkordselt toimub laupäeval, 24. novembril KOMA maitseküllane õlleõhtusöök. Seekord on KOMA’s külas Käbliku Pruulikoda. Andekas peakokk Daanius Aas on loonud spetsiaalselt selleks õhtuks 6-käigulise menüü, mille juurde sommeljee Kristjan Kiho on sobitanud Käbliku Pruulikoja parimad õlled. Maitsenauding on garanteeritud! Kohal on ka pruulmeistrid ise, et rääkida lähemalt õlle valmistamise kunstist.

Kogutud maitsed.

Asukoht: Telliskivi 1, Tallinn

Vaata eripakkumist ➤

Umberto

Restoran Umberto kustub Sind veetma meeleolukat ja maitsvat õhtupoolikut reedel, 23.novembril. Meeldejääva õhtu jooksul saad kogeda 3-käigulist õhtusööki vastupandamatute muusikarütmide saatel –  James Werts ja Tõnu Hallik.

Maitsed, mis on mälestusi täis.

Asukoht: Lai 11, Pärnu

Vaata eripakkumist ➤

JUUR

Restoran JUUR ootan Sind seitsmendale mahedale ja muhedale vestlus-õhtusöögile 29. novembril kell 19:00.  Sellel korral on Mardil külas hea sõber VAHUR KERSNA! Õdusaks olemiseks pakutakse võimalust valida kolme erineva kahekäigulise õhtusöögi menüü vahel, mille on spetsiaalselt selleks koosviibimiseks valmistanud Restoran JUUR peakokk Kaido Metsa.

Need on vestlusõhtud, mis loovad õdusa meeleolu. Fotograaf: Marek Metslaid

Asukoht: Valukoja 10, Tallinn

Vaata eripakkumist ➤

Leia oma lemmik-elamus ja vii ennast unustamatule maitserännakule!

You may also like...