Restoranisoovitus: Tallinna vanalinnas avas uksed tapase restoran

thumb image
Foto: Kaheksa

Rõõmustav uudis toidunautlejatele! Eesti restoranimaastikule on lisandunud uus nimi – tapase restoran Kaheksa. Tallinna vanalinnas asuv restoran pakub hispaaniapärast toitu ja spetsiaalselt valitud veine.

Otsid mõnusat restot, kuhu sõpradega veinitama minna? Meie soovitus on restoran Kaheksa, kus lisaks spetsiaalselt valitud veinidele on loodud ka väga korralik tapase menüü.

Restoran asub aadressil Suur-Karja 8, mis on üks vanim seni säilinud Tallinna hoonetest. Nii on atmosfäär veidi rustikaalne, veidi keskaegne ja kindlasti omapärane. Tutvu restoraniga ja broneeri kohad!

Mõnus tapase restoran, kus nautida hispaaniapärast toitu

Tallinnas ei ole just palju tapase restorane ja nii on eriti hea meel, et Kaheksa just selliseid maitseelamusi pakub. Inspireerituna mõnusast soojast Hispaaniast pakub restoran valikut külmasid ja soojasid tapasid.

Tapase menüüs on olemas nii jagamiseks sobivad road nagu kodune ciabatta tomatite ja oliiviõliga, kvaliteetsed Hispaania juustud, valik Hispaania lihasid ja krevetid oliiviõlis küüslaugu ja tšilliga. Samuti on pearoaks sobivaid roogasid nagu sinimerekarbid valge veini kastmes sidrunheina ja ürtidega. Mõnusad maitseelamused klaasikese veini kõrvale on garanteeritud!

Õhtule soovitame punkti panna mõne suussulava Hispaania köögi klassikaga. Churrosed šokolaadi ja vahukoorega viivad keele alla, profitroolid Catalana kreemiga tasuvad samuti proovimist. Kergema magustoiduna sobib hästi cava & sorbett magustoit.

Kaheksa eestvedajad on restoranimaastikul kogenud

Restorani eestvedajad on Kaili ja Kent, kes omavad mõlemad üle 10 aasta kogemust erinevates restoranides Eestis ja välismaal. Kaili ja Kent võtsid ühiselt ette oma unistuse lõpuks ka midagi ise luua ja pakkuda oma külalistele seda, mida nad on aastate jooksul omandanud. Kaili paneb kogu rõhu külalislahkusele ja valib hoolikalt joogikaarti tooteid, millest ise lugu peab ning Kent teeb köögis oma lemmikroogasid.

Kuigi Kaheksa avas uksed alles eelmise aasta lõpus, on huvi resto vastu suur. Veeda õhtu hõrkude Hispaania maitsete seltsis ja anna meile teada, kuidas kogemusega rahule jäid.

Vaata menüüd

Aadress: Suur Karja 8, 10140 Tallinn

You may also like...