Broneerimissüsteem tõhusamaks broneeringute haldamiseks

Soovid lähemalt uurida Euroopa ühe parima restorani broneerimissüsteemi kohta? Külasta DinnerBookingu lehte siin!

Veebipõhine restoranide broneerimissüsteem aitab kasvatada käivet, tõsta müüki ja optimeerida ajaplaneerimist sinu restoranis või kohvikus. Kui võtad endiselt broneeringuid telefoni teel vastu, siis ilmselt tead, kui ajakulukas see on. DinnerBooking restorani broneerimissüsteem aitab sinul ja sinu meeskonnal väärtuslikku aega tõhusamalt kasutada.

Restorani külastajad kasutavad internetti sobivate kohtade leidmiseks. DinnerBookingu online broneerimissüsteem, platvormid ja broneerimisvoog tagavad selle, et ka sinu restoran oleks veebis alati nähtav ja kättesaadav.

Mugavam broneerimine ja rohkem broneeringuid

Kasutades restorani broneerimissüsteemi on sinu restoranil võimalik jõuda paljude uute külastajateni. See tähendab rohkem broneeringuid restoranile ja mugavamat broneerimiskogemust külastajale. Lisaks saate meeskonnaga juurdepääsu broneerimissüsteemi mitmetele funktsioonidele, et saaksite selge ülevaate broneeringutest, tellimustest ja eriüritustest. Samuti pakub DinnerBooking lahendusi, mis aitavad sul minimeerida külastajate mitteilmumise riski.

Online broneeringute haldamine on saadaval erinevates seadmetes

Restorani broneerimissüsteem peaks olema alati ja igast seadmest kättesaadav. Seda nii restorani poole peal, kontoris või restoranist eemal käigu pealt. Seetõttu oleme restorani broneerimissüsteemi teinud kättesaadavaks erinevatest seadmetest. Halda broneeringuid just sealt, kus parasjagu oled.

Oskuslik turundus, et sinu restoranist oleksid teadlikud võimalikult paljud külastajad

DinnerBooking on enamat kui lihtsalt broneeringute haldamiseks loodud süsteem. Meie turundusmeeskond tagab, et sinu restoran oleks internetis nähtav ja jõuaks võimalikult paljude inimesteni. Saadame välja iganädalasi uudiskirju, kirjutame artikleid ja jagame sotsiaalmeedia postitusi, et isuäratav sisu jõuaks potentsiaalsete külastajateni.

Meelita uusi külastajaid meeldejäävate üritustega  

Läbi DinnerBookingu broneerimissüsteemi saad üles panna üritusi ja müüa pileteid. Vajadusel aitame sind ürituste ülespanekuga.
Aina enam külastajaid soovivad osa saada ainulaadsetest söögielamustest. Eriüritused ja õhtusöögid tõstavad sinu restorani teistest esile. Ühtlasi on eriõhtusöökide organiseerimine hea võimalus tutvustada end uutele külastajatele, kes juba esimese külastusega saavad sinu restoranis millegi erilise osaliseks.

Klienditugi on alati valmis aitama

Meie asjatundlik klienditugi on sind alati valmis aitama kõikides broneerimissüsteemi kasutamisega seotud küsimustes. Võta meiega ühendust kui vajad nõu või kui soovid teada, kuidas broneerimissüsteemi veelgi tõhusamalt kasutada. Loomulikult oleme alati avatud ka uutele ideedele ja ettepanekutele – tagasiside aitab meie platvormi veelgi täiustada ja paremaks muuta!

Üle 1400 Euroopa restorani eelistatud online broneerimissüsteem

Juba praegu kasutab DinnerBookingu online broneerimissüsteemi igapäevaselt enam kui 1400 restorani 13 Euroopa riigis, sealhulgas Norras, Rootsis, Soomes ja Eestis. Igal aastal tehakse meie veebisaidi ja rakenduste kaudu üle 20 miljoni broneeringu.