Nutikam restorani broneerimissüsteem

Kitchen staff is using DinnerBooking's booking system on a tablet in the kitchen

Soovid lähemalt uurida Euroopa ühe parima restorani broneerimissüsteemi kohta? Külasta DinnerBookingu lehte siin!

Veebipõhine restoranide broneerimissüsteem aitab kasvatada käivet, tõsta müüki ja optimeerida ajaplaneerimist sinu restoranis või kohvikus. Kas võtad endiselt broneeringuid vastu telefoni teel? Siis vast tead, kui ajakulukas see on. Restorani broneerimissüsteem aitab sinul ja sinu meeskonnal väärtuslikku aega tõhusamalt kasutada.  

Ilmselt on enamik sinu restorani külastajatest interneti võludest teadlik. Sealt leiavad nad meelepärased restoranid nii hommikusöögiks, brunchiks kui ka õhtusöögiks. DinnerBookingu online broneerimissüsteem, platvormid ja broneerimisvoog tagavad selle, et ka sinu restoran oleks veebis alati nähtav ja kättesaadav.  

Mugavam broneerimine ja rohkem lauabroneeringuid 

Kasutades restorani broneerimissüsteemi on sinu restoranil võimalik jõuda paljude uute külastajateni. See tähendab rohkem broneeringuid ja mugavamat broneerimiskogemust. Lisaks saate meeskonnaga juurdepääsu broneerimissüsteemi funktsioonidele, et saaksite selge ülevaate broneeringutest, tellimustest ja eriüritustest. Samuti pakub DinnerBooking lahendusi, mis aitavad sul minimeerida külastajate mitteilmumise riski. 

Online broneerimissüsteem, mis on saadaval erinevates seadmetes 

Restorani broneerimissüsteem peaks olema alati ja igast seadmest kättesaadav. Seda nii restorani poole peal, kontoris või restoranist eemal käigu pealt. Seetõttu oleme restorani broneerimissüsteemi teinud kättesaadavaks erinevatest seadmetest. Halda broneeringuid just sealt, kus parasjagu oled.

Two smiling waiters are talking while they're setting the tables in the restaurant

Oskuslik turundus, et sinu restoranist kuuleksid võimalikult paljud külastajad 

DinnerBooking on enamat kui lihtsalt restoranide broneerimissüsteem. Meie turundusmeeskond tagab, et sinu restoran oleks internetis nähtav ja jõuaks võimalikult paljudeni. Saadame välja iganädalasi uudiskirju, kirjutame artikleid ja jagame sotsiaalmeedia postitusi, et isuäratav sisu jõuaks potentsiaalsete külastajateni. 

Meelita uusi külastajaid meeldejäävate üritustega 

Läbi DinnerBookingu broneerimissüsteemi saad üles panna üritusi ja müüa pileteid. Vajadusel aitame sind ürituste ülespanekuga.  

Aina enam külastajaid soovivad osa saada ainulaadsetest söögielamustest. Eriüritused tõstavad sinu restorani teistest paremini esile. Üritused on ühtlasi hea võimalus tutvustada end uutele külastajatele, kes juba esimese külastusega saavad sinu restoranis millegi erilise osaliseks. 

Klienditugi on alati valmis aitama 

Meie asjatundlik klienditoe tiim on sind alati valmis aitama kõikides broneerimissüsteemi kasutamisega seotud küsimustes. Oled alati teretulnud meiega ühendust võtma kui vajad nõu või kui soovid teada, kuidas broneerimissüsteemi veelgi tõhusamalt kasutada. 

Loomulikult oleme alati avatud ka uutele ideedele ja ettepanekutele – tagasiside aitab meie platvormi veelgi täiustada ja paremaks muuta!  

Üle 1400 Euroopa restorani eelistatud online broneerimissüsteem 

Juba praegu kasutab DinnerBookingu online broneerimissüsteemi igapäevaselt enam kui 1400 restorani 13 Euroopa riigis, sealhulgas Norras, Rootsis, Soomes ja Eestis. Igal aastal tehakse meie veebisaidi ja rakenduste kaudu üle 20 miljoni broneeringu.