Lummav: imetle restorane kauneis pühade-rüüs!

thumb image

Jõulud on kauneim aastaaeg, mil oma sõprade ja perekonnaga nautida ilusaid hetki. Luua uusi ja unustamatuid mälestusi. Pühad pole üksnes hooaeg- see on tunne.  Ehkki oleme veel lume-ootuses, siis jõulutunne poeb hinge. Nii on ka restoranid ennast juba pühade-rüüsse ja meeleollu kaunistanud. Peatu hetkeks, imetle ja maitse säravaid hetki restoranides, kus ainus mida pead tegema, on lihtsalt olla ja nautida!

Ruhe

Jõulu-romatika Ruhes, Tallinnast ligemale 30 km kaugusel asuvas maalilises ning merevaatega restoranis. Just siin saab uneleda, olla hetkes ja maitsta suurepäraseid roogasid. Täiuslik salapaik pühade-meeleolu loomiseks.

Härdad ja erilised hetked Ruhes.

Avasta enamat ➤

Asukoht: Sadama tee 10, Harjumaa

Dirhami

Fantastilise pelgupaiga ja pühade-meeleolu leiad Dirhamist. Kohvik-restoran Dirhami, mida hellitavalt kutsutakse ka “maailmalõpukohvikuks”, pakub Sulle võimalust võtta ette rännak uutesse kohtadesse ja maitsetesse. Mere-äärne peatuspaik, kus leiad rahulikkuse ja idülli. Ja kes teab, ehk leiad läbi jäätunud klaasi ka jõulupuu.

Lihtsus, ilu ja võlu.

Avasta enamat ➤

Asukoht: Dirhami küla, Lääne-Nigula vald

Tchaikovsky

Pühade-meeleolu, mis on täis elegantsi, maitsekust ja pidulikkust. Siin saate ennast, oma sõpru ja perekonda hellitada perfektsionismist ja pühendumisest pakatavate roogadega. Unele sümfoonilisel maitse-rännakul ning muuda pühadeaeg uskumatuks elamuseks.

Täiuslikud hetked!

Avasta enamat ➤

Asukoht: Vene 9, Tallinn

Sfäär

Sfäär restoran Mere puiesteel on pühadeks valmis! Koge sõbralikku, sooja miljööd, kus sõprade ja perekonna seltsis olemine muutub veelgi muinasjutulisemaks. Ja kui oled eriti usin, siis 28.detsembril võid avastada ka suurepärase majapeo, kuhu minna. Kõhtu-paitavad ja korralikud road ning mõnus meeleolu on garanteeritud.

Pühade-maiguline ja kutsuv sissekäik.

Avasta enamat ➤

Põhjaka

Keset Eestit asuv Põhjaka mõis, peidab endas imelist ja hubast restorani- Põhjaka. Parimast kohalikust toorainest pakatavad road toovad lauale tõeliselt unustamatud maitsed, lisaks valmistatakse kohapeal ka sel aastal jõulupakke, millest leiab head ja paremat kraami mõisa varasalvedest.  Leia kordumatud hetked, käsitööst ja kirest pakatavad road.

Põhjaka on omapärase interjööriga, kodune restoran.

Avasta enamat ➤

Asukoht: Põhjaka mõis, Järvamaa

Imelist ootust!

You may also like...