Soovitus: 10 kõige sumedamat suveterrassi, kuhu päikest püüdma minna!

thumb image

Imeliselt päikselised kevadsuve päevad on ammu kohal. Nüüd on just õige aeg leida endale lemmik suveterrass, kus sõpradega head veini, toitu ja sooja päikest nautida. Panime Sulle selleks puhuks kokku mõnusa valiku päikeseterrassidest, mida lihtsalt peab ise oma silmaga nägema ja kogema.

Suurepärased terrassi leiud väljaspool Tallinnat

Ruhe

Restoran Ruhe on tõeliste terrassigurmaanide unistus. Meri, päike ja loodus. Kõigele lisaks muidugi võimalus naudiskleda parimaid mereande restoranis Ruhe. Tallinnast 30 km kaugusel leiad meeleolu, mis on unustamatu. Ruhe tähendab puutüvest õõnestatud lootsikut, kalapaati, mis on olemas ehtsal kujul ka terrassil. Saksa keeles tähendab ‘ruhe’ rahu, mis iseloomustab hästi seda tunnet, mille tekitab Ruhe kaunis merevaade. Ruhesse on oodatud nii lastega pered, merel seiklejad kui ka romantikud.

Uuri lähemalt siit ➤

Aadress: Sadama tee 10, Neeme küla

Dirhami Kalakohvik

Dirhami Kalakohvik asub Läänemaal, Noarootsis, Dirhami sadamas. Mereäärsel kohvikul on avamisest peale olnud erinevaid nimesid, muuhulgas Dirhami Suvekohvik, Rannakohvik, Sadamakohvik ja ka Maailmalõpukohvik. Viimane just seetõttu, et Dirhami sadamast vaade merele tekitab tunde, et oledki jõudnud maailmalõppu. Tallinnast Dirhamisse kulub autosõidul umbes kaks tundi, kuid juba ainuüksi vaate pärast tasub see sõit ette võtta. Lisaks saab muidugi hõrgutavaid maitseelamusi nautida.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Dirhami sadam, Dirhami küla

Alexander restaurant at Pädaste Manor

Muhu saare maalilisest atmosfäärist leiab Michelini tärnidega pärjatud peakoko Matthias Dietheri restorani Alexander, kust loomulikult ei puudu ka fantastiline väliterrass. Pole midagi ehedamat kui minna Eesti ühele ilusamale saarele, võtta aeg maha ja tunda tuult laulmas Su kõrvades. Alexandri meeskond pakub uhkusega Põhjala saarte köögi maitsvaid roogasid, mis inspireerituna Muhu ning ümbekaudsete Põhjala saarte köökide tavadest, väärtustab samaegselt kohalikke traditsioone ja erinevate aastaaegade mitmekülgseid maitseid.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Pädaste mõis, Muhu

Vihula mõisa restoran

Vihula Mõisas on üks ilusamaid esmaklassilisi restorane Eestis. Elegantne Vihula Mõisa Restoran asub Mõisa peahoone teisel korrusel, kust avaneb imeilus vaade mõisakompleksile. Suvel on siin  võimalik einestada ka mõisa terrassil vaatega mõisa pargile ning nautida kokteile Päikeseterrassil koos päikeseloojanguga. Imeline lõuna- ja õhtusöök elegantsel restorani väliterrassil, mis asub mõisa peamaja ees pargimurul, on just see suve meeleolu, mida otsid.

 

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Vihula mõisa restoran, Lääne- Virumaa

 

Suurepärased leiud Tallinnast

Rae Meierei

Rae Meierei on unikaalse kontseptsiooniga Tallinna Vanalinnas asuv 350-kohaline restoran. Restoranil on ka oma privaatne väliterrass, kuhu päikesekiired kohe kindlasti ulatuvad. Lisaks avab peagi ametlikult uksed ka majas asuv eksklusiivne kokteilibaar VIINAMUUSEUM! 🍹🥂 Omapärased majakokteilid 🍸ja huvitav atmosfäär.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Dunkri 5, Tallinn

ORE

Eelmise aasta lõpul uksed avanud restoran ORE on põnev,  loova ja eklektilise köögiga restoran Olevimäe tänavas vanalinnas. Kirevasse vanalinna terrasside melusse annab ORE kindlasti oma panuse. Super koht hea ilma nautimiseks. Restorani köök aga ise on kui suvine kokteil parimatest koostisainetest, kuhu on segatud omavahel Euroopa köögi põhjamaist ja aasiapärast kooslust.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Olevimägi 9

UMAMI

Umami Resto asub Tallinnas, Kadaka teel. Restorani koduks on endine eramaja, mis kajastab restorani kodust ja hubast atmosfääri. Nii leiabki Umamist eriliselt hubase õueala, kus keset õunapuid ja lokkavat rohelust aeg maha võtta ning restoranielamusi kogeda. Umami on kui küllakutse omaenda koju. Ka õhtud on Umamis sumedad. Hubane hoov ja klaasike head šampanjat on see, mis iga õhtu imeliseks teeb.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Kadaka tee 141

Kolm Sibulat

Restoran Kolm Sibulat on Kalamajas Telliskivis paiknev armas restoran, mis on kohvik-restoran Mooni n-ö väikevend. Kaasegset Euroopa restorani stiili viljeleval Kolmel Sibulal on lisaks kõigele muule vahvale veel oma suveterrass, kuhu päris kindlasti tasub minna töönädalast väsinud jalgu sirutama ja lasta  suvepäikesel põski paitada.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Telliskivi 2

Tchaikovsky

Restoran Tchaikovsky ‘st leiad taldrikult imetabase prantsuse ja vene köögi sümbioosi ning ühtlasi uskumatult väljapeetud suveterrassi, kus nii mõnigi kord heliseb elav muusika. Vanalinna melust kiviaiaga eraldatud siseterrassilt saad nautleda lihtsalt klaasikest veini ja ka pühendada end tõelistele gurmee-elamustele. See on aed, mis lummab igaühte.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Vene 9

R14

Tallinna kesklinnas Rotermanni kvartalis asuv veinirestoran R14 on koht eheda toidu ja kvaliteetveini austajatele. Loomulikult pakub R14 ka võimalust sukelduda suvesoojusesse  hubasel väliterrassil. Võta aega maitsmaks head toitu ja head seltskonda, olgu selleks siis  kiire lõunane või rahulikum õhtupoolik.

Uuri lisaks siit ➤

Aadress: Rotermanni 14

Nii et päikeseprillid ette, naer suule, päike põskedele ja leidke oma lemmik suveterrass!!

You may also like...