Fantastiliselt head pakkumised- Ribe, NOK NOK, JUUR!

thumb image

Sügise tulekuga on ka tubaseid tegemisi rohkem. Selleks, et toasoojusest, maitsvast toidust ja toredast seltskonnast veelgi rohkem rõõmu tunda, panime Sulle kokku hetkel parimad restoranide pakkumised, millest on raske keelduda. 

RIBE

Tallinna Vanalinnas asuv restoran Ribe kutsub oktoobri kuu jooksul nautima kolme-, nelja- ja kuuekäigulist degustatsioonimenüüd- pakkumisega kahele ühe hinnaga.  Chef de cuisine Rado Mitro viib Sind suurepärase pakkumisega unustamatutele maitserännakutele.

Menüü valikust leiab hõrgutavaid roogasid nagu kreemine kukeseenesupp, veisetartar, imeline pannil praetud foie gras või Norra lõhe serveerituna siiamarja ja ingveri-sidrunheina bisque-ga. Või miks mitte ka lamba romsteek, millele järgneb magusroaks mõnus klassika- maasikad vahukoorega. Imeline.

Broneeri laud eriüritusele ➤

Ribe Interjöör on lummav.

Asukoht: Vene 7, Tallinn

JUUR

Ülemiste City pärl restoran JUUR korraldab 18.oktoobril oma järjestiku kuuendat vestlus-õhtusööki “Mart ja Sõbrad”, kus sellekordseks külaliseks on armastatud laulja Tanel Padar. Andekas peakokk Kaido Metsa on eriõhtuks koostanud imelised kahekäigulised menüüd, kus võib leida põnevaid maitseid: BBQ Hiiumaa tall, vahuveinikastmes serveeritud nuikapsas, rebitud suitsuheik, isuäratavad paneeritud räimed suitsuste kartulitega või hoopis JUURe kört Kaerapiim koos kimchi ja teraviljadega. See on õhtu, mis jääb meelde.

Eriõhtusöögil koged suurepäraseid maitseid ja meeldivat seltskonda. Foto: Marek Metslaid.

Broneeri laud eriüritusele ➤

Asukoht: Valukoja 10, Tallinn

NOK NOK

Autentseid Tai köögi maitseid pakkuv restoran NOK NOK kutsub peakokk Pensiri Pattanachaeng juhendamisel valmistama ja osa saama meeleolukast kogemusest – Tai kokakool. Sest lisaks kohapeal pakutavatele imelistele roogadele, on Sul nüüd võimalik ka endale põll ette siduda ja Tai köögikunsti salanippidega tutvust teha. Juba 17. novembril avaneb Sulle võimalus kõike ise ja vahetult kogeda- millised vürtsid, maitsed ja nipid loovad maitsva roa nagu seda on KANG KHEW WAN GAI ehk roheline karri kanaga, baklažaani, rohelise oa ja basiilikuga. Hiljem saab valminud rooga ka ühiselt heas seltskonnas nautida. Uued seiklused ja maitsed ootavad Sind just siin Vanalinna restoranis NOK NOK.

Broneeri laud eriüritusele ➤

Külluslikud maitsed ja elamused NOK NOKis.

Asukoht: Vana- Posti 7, Tallinn

You may also like...