Top 10 : Jaanuari parimad restoranid

thumb image

Vihm, ülenädalased päikesevihud ja palju tuult ning sombust kargust on olnud möödunud kuu kirjeldamisel üsna rohkel. Kui aga looduse vingerpussidest kaugemale vaadata, siis vähemalt pealinna erinevates restoranides on olnud üsna tegus, õdus ja hubane ning just nüüd on sobiv aeg ka positiivseteks emotsioonideks ja kiituse tulvaks.

Millise restorani väljapastev atmosfäär möödud kuul klientidele hingematvaima mälestuse jättis? Kelle valmistatud toit külaliste suu rohkem vett jooksma ajas ning kus serveeriti toiduvaagnaid veatumalt? Seda kõike näitab hästi DinnerBookingu TOP.

Järjepidev võidujoovastus

Eelmisel aastal kõige paremaks hinnatud restoran 180° by Matthias Diether on pjedestaali tipus ka sel korral.

Nagu nad eelmise aasta koondartiklis Top 10 : Külastajate lemmikrestoranid 2019 lubasid, siis sõnad “… jätkame … raugematu innuga, kõigi oma külaliste rõõmuks kulinaarsete hõrgutistega üllatamist.” on tõesti vettpidav ning põhjuseid restorani toidukogemusi otsima minna tuleb järjest juurde.

Jaanuaris 2020 kõrgeimalt hinnatud restoranide täisnimekiri on alljärgnev:

6. MOON, Tallinn (Skoor: 5.52)

Broneeri restoranielamus ➤

7. Fotografiska Tallinn, Tallinn (Skoor: 5.45)

Broneeri restoranielamus ➤

8. Lore Bistroo, Tallinn (Skoor: 5.43)

Broneeri restoranielamus ➤

9. Kolm Sibulat, Tallinn (Skoor: 5.42)

Broneeri restoranielamus ➤

10. ORE, Tallinn (Skoor: 5.30)

Broneeri restoranielamus ➤

Fotografiska uus kontseptsioon

Nimekirjas 7. kohale tõusnud Fotografiska Tallinn peakokk Peeter Pihel on toonud oma restorani väga põneva kontseptsiooni nimega NADA, see on tema visioon peakokalauast, mis järjekindlalt 0-kulu põhimõtet promob ning jätkusuutlikult toiduga ümber käib.
Uus peakokalaud NADA üllatab teadliku gurmee-menüüga.

Autentne hindamissüsteem

DinnerBookingu pingeridade koostamisel võtame arvesse vaid reaalselt restorani külastanud inimeste arvamuse ning paneme selle põhjal kokku skoori, mis kuuepallisüsteemis peegeldab toidu kvaliteeti, teenindust, õhkkonda, üldist toiduelamust ning hinna-kvaliteedi suhet. Käesoleva artikli tulemused põhinevad jaanuar 2020 kogutud andmetel.

Maitseelamusteni!

You may also like...