Top5: Detsembri hinnatuimad restoranid

thumb image

Uus aasta on käima lükatud ning sellega seoses saame välja kuulutada ka eelmise kuu parimad restoranid, mille kvaliteet, hubane õhustik, professionaalne teenindus ning pühendunud koostöö on pälvinud külastajatelt kõrgeimaid hinnanguid ja rahulolu detsembris 2019.

Nimekirjas on nii vanu olijaid kui ka positiivseid üllatajaid. Jõulukuu parimaks osutus seekord, ka eelmise aasta mitmel teisel kuul esikolmikusse pääsenud, NOA Chef’s Hall, mis White Guide restoranijuhi edetabelis samuti Eesti parimaks restoraniks Global Master Level kategoorias on märgitud.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Ranna tee 3, Tallinn.

Auhinnalise teise koha vääriliseks asetus seekord itaalia maitsetest tulvil restoran Gianni, kust leiab nii oivalisi ja traditsioonilisi itaalia antipastisid (ehk enne pastat söödavaid eelroogi), pastaroogi, pizzat, hõrke magustoite. Loomulikult on menüüs ka mitmesuguseid suppe ning mere- ja kalaroogi jpm. Talviselt sombuses Eestis on itaalia maitserännakutele asumine tõesti mõnusaks vahelduseks.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Jõe 4a, Tallinn.

Toreda üllatusena on esikolmikusse paigutunud ka maitsekas Nõmme pereresto, mis oma vahetu, kuid hõrgu olemusega ikka ja jälle tagasi kutsub.

Meie jaoks on hea tagasiside alati suur rõõm. Anname endast parima, et kõik kliendid saaksid suurepärase restoranielamuse osaliseks ja oleme eriti õnnelikud, et nii hea tagasiside tuli aasta kiireimal kuul, kui võtsime vastu väga palju toredaid külalisi. Soovime kõigile uueks aastaks mõnusaid maitseelamusi ja ootame teid külla, et pakkuda veelgi põnevamaid roogasid ning suurepärast teenindust.

Snoob resto peakokk Aleksander Nikoskov ja kogu meeskond

22. detsembril restorani külastanud Kärt mainib järgnevalt: Üks meie pere lemmikrestorane! Toidud on niiiii maitsvad ja serveeritud, eriti magustoidud, kui kunstiteosed. Imeline õhkkond ja alati ülisõbralik ja professionaalne teenindus! Väga väga väga mõnus koht, kuhu tuleme alati sündmusi tähistama!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Pärnu mnt 209a, Tallinn.

4. Kolm Sibulat, Tallinn (Skoor: 5.45)

Loe rohkem ja broneeri ➤

Neljandale kohale jäi Telliskivi tänava alguses tegutsev legendaarne restoran Kolm Sibulat, mis unikaalse käekirja ja külastajaid positiivselt üllatava olekuga kõrged hinnangud teenis.

5. NOK NOK, Tallinn (Skoor: 5.43)

Loe rohkem ja broneeri ➤

Tallinna vanalinnas autentseid aasia köögi maitseid pakkuv restoran NOK NOK sai eelmisel kuul klientide kiidusõnade osaliseks teenides sellega viienda koha.

Usaldusväärsed tulemused

Peale igat DinnerBooking süsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, toidu hinna ja kvaliteedi suhet ning atmosfääri. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsele arvamusele.


Maitseelamusteni!

You may also like...