Top 10: Külastajate lemmikud aastal 2018

thumb image

Otsid inspiratsiooni oma järgmise restoranikülastuse planeerimiseks? Millised Eesti restoranid pälvisid möödunud aastal enim külastajate tunnustust? DinnerBooking on kokku võtnud kogu Eesti eelmise aasta restoranikülastused ning klientide tagasiside põhjal reastanud 10 enim punkte teeninud restorani.

Loodetavasti oli ka sinu eelmine aasta täis põnevaid maitseid, toredaid avastusi ja huvitavaid toiduelamusi. Möödunud 2018. aasta kokkuvõtmiseks ja käimasoleva uue jätkuks räägime lähemalt restoranikogemustest, mis on silma paistnud ja terve aasta lõikes enim positiivset tagasisidet saanud.

Pealinn võlub

Esikümnesse jõudnud restoranidest kaheksa asuvad justnimelt Tallinnas. Vanalinnas asuv Art Priori pälvis sel korral esikoha. Alexander Kolomari juhtimisel põhjamaiselt puhtaid maitseid pakkuv restoran kasutab palju hooajalist toorainet ja väärtustab tervislikust. Kõik oma maitseroheline kasvatatakse kohapeal.

Nii aprillis restoranis einestanud Kadri, kui ka detsembri lõpus söögikohta külastanud Kerli ei ole kiitusega kitsid:
“Kõik oli väga hästi! Toit … imemaitsev – lihtsad komponendid, aga suurepärased maitsekombinatsioonid. Teenindaja oli asjalik ja tubli!” (Kadri- 23.04.2018)
“Ultimate fine dining! Kõik oli super! Toit, atmosfäär, teenindus!” (Kerli- 27.12.2018)

Detsembris klientide südamed võitnud Noa Chef’s Hall on küll alles hiljuti DinnerBooking valikusse lisandunud, kuid selle lühikese ajaga on nad suutnud ennast juba tõestada. Aasta 2018 kokkuvõttes tugevale teisele kohale tulnud restorani kohta on külastaja Gert maininud järgnevat:
“Nii suurepärast naudingut ja emotsiooni pole õnnestunud kusagilt mujalt maailmas veel saada. Super teenindus ja võrratu maitseelamus koos hästi valitud jookidega. Sügav kummardus kogu meeskonnale!”

2017. aasta esikoharestoran Tchaikovsky sai ka seekord kõrged punktid ja auväärse kolmanda koha. Külastaja Margit kirjutab:
“Väga meeldis teenindus mitmes keeles, elav muusika ja toidud olid suurepärased! Saime väga hea elamuse, kindlasti soovitaksin kõigile.”

Eesti 2018. aasta TOP 10

  1. Art Priori, Tallinn
  2. NOA Chef’s Hall, Tallinn
  3. Restaurant Tchaikovsky / Hotel Telegraaf, Tallinn
  4. Kolm Sibulat, Tallinn
  5. HÄRG, Tallinn
  6. Dirhami Kalakohvik, Lääne- Nigula vald
  7. ORE, Tallinn
  8. JUUR, Tallinn
  9. Ruhe, Harjumaa
  10. Umami, Tallinn

Üksik hunt Läänemaal

Esikümnes ka 2017. aastal olnud Dirhami Kalakohvik on üks kahest Tallinnast väljaspool asuvat söögikohta, mis sel korral esiritta jõudis. Ka möödunud aastal jätkuvalt hubast ja positiivselt üllatavat joont hoidnud kohviku kohta jagub paljudel häid sõnu, näiteks kirjutab Nele:

“Oleme kohe super-super vaimustunud sellest armsast kohast. Ma ei ole ammu midagi nii head saanud nagu olid tatrapliinid kalamarjaga. Suitsutatud kalamari oli eriti huvitav! Teenindus oli mõnus rahulik ja sõbralik ning atmosfäär samuti õdus. Jätkake samas vaimus!”

Usaldusväärsed tulemused

Peale igat DinnerBooking süsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, toidu hinna ja kvaliteedi suhet ning atmosfääri. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsele arvamusele. Möödunud aastal oli tagasiside ja hinnangute andjaid 5406.

Inspireerivate elamusteni!

You may also like...