Lummav Kadrioru restoran, mis on üks külastajate lemmikuid

thumb image

Kadrioru idüllist leiad sa armsa rohelise puumajakese, kus tegutseb restoran Mantel ja Korsten. Kuigi restoran ise on pisike, on see saanud suure heakskiidu külastajatelt.

Pea neli aastat tegutsenud Mantel ja Korsten pakub autorikööki, kus kesksel kohal on Vahemere maitsed. Jaanuaris oli restoran külastajate lemmikrestode esiviisikus – loe lähemalt, millega on restoran külastajad ära võlunud.

Restorani taga seisab menukas meeskond

Oma punase katuse ja roheliste seintega jääb restoran juba tänavalt hästi silma. Ent on veel asju, millega restoran silma paistab – suurepärane teenindus, maitsvad Vahemere köögist inspireeritud road ja suurepärane veinivalik koos asjatundliku sommeljeega. See on kombinatsioon, mis on külastajad nii ära võlunud, et järgmine külastus ennast oodata ei lase!

Mantli ja Korstna taga seisavad tuntud restoranipidajad Roman ja Jana Zaštšerinski ning Romani tädipoeg Igor Andrejev. Koos on nad Eesti restoranimaastikut kujundanud ja mõjutanud juba üle kümne aasta. Samadele tegijatele kuuluvad ka kaks teist külaliste poolt armastatud restot – Moon ja Kolm Sibulat.

Foto: @mantelkorsten

Milliseid toite tasuks Mantli ja Korstna menüüst aga proovida? Külastajatel on tekkinud paar kindlat lemmikut – kui oled lihasõber, siis tasub kindlasti proovida Green Egg’il grillitud veise hanger-steiki õunatšatni ja viski-piprakastmega. Teine hittroog külastajate seas on aga hiidkreveti ravioolid homaarikastmes – hõrgud Vahemere maitsed, mis viivad keele alla!

Ja nagu alati, tasub õhtusöök lõpetada magusa ampsuga. Vahemerepärasele õhtule paneb imelise punkti ananass kookosvahu ja Piña Colada sorbeega – värskendav, mahlane ja magus!

Küsisime ka restoranilt endalt, mis on nende tiimi lemmikroaks:

Üks lemmikutest on kindlasti trühvli risotost arancini riivitud suitsupardi lihaga. Seda oleme juba avamise algusest pakkunud ja see on roog, mis on jätkuvalt ka külastajate poolt armastatud.

Restorani meeskond

Mida arvavad külastajad?

Restoranile jäetud tagasiside on ülimalt positiivne. Külastajad hindavad Mantli ja Korstna puhul restoranielamust, mis on terviklik ja kus mõeldud on iga viimse kui detaili peale.

Kõik toidud olid imemaitsvad ning teenindus meeldiv ja asjatundlik. Täname teid!

Sofia, 28. detesember 2021

Väga maitsev oli hanger-steak koos lisanditega, samuti šokolaadikook.

Koidula, 31. detsember 2021

Aadress: J. Poska 19a

Jaanuari TOP 5 restorani

  1. 180° by Matthias Diether
  2. Mon Repos
  3. Hõlm Restoran
  4. Mantel ja Korsten
  5. Gianni

Kuidas koostame edetabelit

Jaanuari edetabel on koostatud 557 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...