Uus resto: Loo Jang Rotermanni kvartalis

thumb image

Rotermanni kvartal muutub, kasvab ja areneb viimastel aastatel väga jõudsalt. 19. sajandil tööstuspiirkonnana tuntud ala tööstushooned – soolaladu, laua-, makaroni-, tärklise-, ja piiritusevabrik, jahu-, kruubi- ja leivaveski jm – on tänaseks muudetud kaasaaegseks arhitektuuri-, kultuuri ja ärikeskusete tsooniks.

Sadama, südalinna ja vanalinnaga piirnev kvartal on stiilselt elegantne ning funktsionaalselt moodne. Loomulikult on piirkonnas mitmeid omanäolised söögikohti. Seekord keskendume aasiapärastele maitsetele, mida pakub Rotermanni kvartali alguses, Foorumi maja vastas, hiljuti avatud restoran Loo Jang.

Orientaalsed maitsed

Loo Jang kõlab aasiapäraselt, kuid on samuti sõnade kokkumäng (loojang – eesti keeles päikeseloojang) – see pole tavaline fusion restoran vaid pigem söögikoht, mis on spetsialiseerunud „Kaug-Ida“ autentsetele köökidele.

Seda, mida muu hulgas peetakse tänavatoiduks Taiwanis, Vietnamis, Jaapanis, Tais, Indias ja Koreas, valmistatakse siin koduselt kuid elegantselt. Miljöös on tunda Aasia luksus-resorti hõngu ning toidus autentselt idamaist teravust.

Jagamine on Loo Jangu toidukultuuri eesmärk. Ning arvestamine külaliste maitseeelistustega on söögikoha loomulik osa. Väga palju on taimetoitlastele sobivaid roogi, samuti leiab menüüst ka maitsvaid liha ja mereanni maitseid.

Loe menüüst täpsemalt: https://loojang.com/loo_jang_menuu.pdf

Kogemus lummavas õhustikus

Teenindus on eriliselt vaba ning esikohal on külalistele meeldejääva kogemuse pakkumine. Restorani eesmärgiks on serveerida aasia tänavatoitu uues võtmes inspireerivalt ning seda tehakse kvaliteedile allahinduseid tegemata.

Restorani kujundamisel on kasutatud hiina laternaid, Balilt toodud laudu ning bambus lage. Läbimõeldud detailid ja sundimata balanss pruuni ja rohelise vahel loovad turvaliselt eksootilise õhkkonna, kuhu igapäevamelu eest varjuda, et tuttavate ja sõpradega head toitu ja põnevaid jooke, s.h käsitöökokteile mekkida.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Rotermanni 2, Tallinn

Nädalavahetuste algused on Loo Jangus igareedese üritusterarjaga Pärast Päikese Loo Jangut eriti põnevad, restoran täitub neil õhtutel alates kella 20.00 idamaise meluga, muusikat keerutab DJ Bandit, serveeritakse aasia kokteile ja värsket vegan tänavatoitu.

Head õnne toovad maneki-neko kassikesed Loo Jang aknal

Maitseelamusteni!

You may also like...