Saa osa elamuslikust naistekuu eriõhtusöögist Fotografiskas

thumb image

Femmes Uniques on Fotografiska sündmuste sari, mille eesmärgiks on tõsta esile säravaid naisi restoranimaastikul. Juba 10. märtsil on võimalus osa võtta sarja järgmisest õhtusöögist, kus on külas Michel Gonet’ šampanjamaja peretütar Diane Gonet.

Millal käisid sina viimati Fotografiskas? Kui juba tükk aega tagasi, siis nüüd on hea võimalus Fotografiska külastus ette võtta ja saada osa unikaalsest elamusest.

10. märtsil aset leidva Femmes Uniques ürituse raames tuleb Prantsusmaa šampanjamajast külla Diane Gonet. Õhtu algab tuuriga moeikooni Sarah Mooni näitusele, kus leiab aset šampanja degustatsioon. Järgneb 4-käiguline maitserännak koos joogisoovitustega.

Femmes Uniques: Michel Gonet’ šampanja õhtusöök

Naistepäeva ja frankofoonia kuu raames toimuval üritusel on külas Diane Gonet Prantsusmaalt, kes esindab üht vähestest veel pereomanduses olevatest suurtest šampanjamajadest – teadaolevalt ainsat, mille eesotsas on naine. Diane’i sädelev iseloom ja juba kogunenud kirevate lugude pagas ei anna kahtlust, et Gonet’ maja on tulevikus kindlates naiskätes.

Fotografiska restorani 4-käigulist menüüvalikut koos üllatustega rikastab prantsusepäraselt peapagar-kondiiter Annika Puusalu-Roche. Annika õppis ja töötas 10 aastat mitmetes Michelini tärniga pärjatud restoranides.

Asjaosaliste värvikaid seisukohti valdkonnast, mis ajalooliselt on juhitud meeste poolt, kuuleb ka tuur-degustatsioonil Sarah Mooni näitusel enne õhtusööki.

Mis: 4-käiguline õhtusöök, näituse tuur ja šampanja degustatsioon
Millal: 10. märts
Hind: 125€ õhtusöök / 149€ õhtusöök + tuur + šampanja degustatsioon

Jätkusuutlikud maitseelamused Fotografiskas

Telliskivi Loomelinnaku südames tegutsev Fotografiska hõlmab nii näituste/ürituste ala, kohvikut, poodi ja restorani. Viimase leiab maja kõrgeimalt korruselt, kust avaneb panoraamvaade Toompeale ja Kalamaja piirkonnale.

Oleme pühendunud oma külalistele meeldivaid kogemusi pakkuma. Olgu see meie galeriis näitusi nautimas, kontserti või filmilinastust külastamas või meie juures einestamas.

Fotografiska

Restoran kui tervik töötab 0-kulu põhimõttel – „lehest juureni, ninast sabani“. Oma tegevusega ei tekitata jäätmeid juurde ning toidu- ja joogivalmistamisel kasutatakse uudseid leidlikke viise, et kõik järele jäänud taaskasutada.

Aadress: Telliskivi 60a/8

You may also like...