Septembri TOP 10: äsja uksed avanud grillresto tõusis edetabeli tippu!

thumb image
Foto: City Grill House

Sügise esimene kuu on läbi ning aeg on avalikustada restoranid, kes said külastajatelt septembris kõrgeimad hinnangud. Tutvustame lähemalt esimese koha omanikku – City Grill House!

Sügisilmad on ajanud rahva õuest restoranidesse einestama! Suviste ja kergete salatite asemel eelistavad külastajad nüüd soojendavamaid ja täitvamaid roogasid. Ehk on just seetõttu esikolmikus kaks liharestorani!

Esikoha saavutanud City Grill House sai 5.74 punkti 6st võimalikust. Loe lähemalt restorani kohta ja tutvu ülejäänud edetabeliga!

City Grill House: uus grillrestoran Tallinna südalinnas

Foto: restorani erakogu

City Grill House’i näol on tegemist uue restoga Tallinnas, mis avas uksed alles sellel suvel! Kuna tegutsetud on vaid mõned kuud, pole restoran TOP 10 edetabelis varem figureerida jõudnud. Nüüd on aga City Grill House edetabeli tippu tõusnud!

Läbi kahe korruse kulgev avara plaaniga restoran pakub rikkalikku lihavalikut, kust ei puudu ka sellised klassikud nagu T-luu steik ja lihaveise sisefilee. Restorani köögipoolt juhib Lätist Eestisse tulnud peakokk Anatoli Pimanov. Pühapäeviti tasub aga aeg maha võtta, et nautida restorani pakutavat brunchi. Seal soovitame proovida näiteks munasid Benedicti moodi, lisandiks peekon või graavilõhe.

Mida arvavad külastajad

Foto: restorani erakogu

Külastajad on septembris restoranile väga positiivset tagasisidet jätnud. Välja tuuakse nii maitsvaid toite, meeldivat õhustikku kui ka kiiduväärt teenindust.

Saime suurepärase maitseelmuse osaliseks kaunis interjööris. Nizza salat oli lihsalt võrratu, ei olegi nii head enne söönud. Kõik maitsed olid viimseni paigas. Kiidame kokka, teenindajat ja imemaitsvate kokteilide valmistajat.

Tiina, 29. september 2021

Mega hea teenindus oli, kahjuks ei oska öelda ettekandja nime, patsiga ja prillidega noor meesterahvas. Toit oli ülihea, tegite päeva paremaks, aitäh.

Juulija, 19. september 2021

Aadress: A. Laikmaa 5, 10145 Tallinn

Septembri TOP 10 restorani

  1. City Grill House
  2. Hõlm Restoran
  3. Põhjala Tap Room
  4. Hügge Resto
  5. La Bottega
  6. NOK NOK
  7. Restaurant Tchaikovsky
  8. Rudolf Restoran
  9. Salt
  10. Snoob

Kuidas koostame edetabelit

Septembri edetabel on koostatud 567 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...