TOP 5: Külastajate lemmikute hulgast leiab põneva sushi- ja kokteilibaari

thumb image
Foto: Opium Lounge

Tallinnas Kalasadamas tegutseb Opium Lounge – koht, kus saavad kokku maitsev sushimenüü, ahvatlev kokteilivalik ja vesipiibubaar. Märtsis pääses resto külastajate esiviisikusse, pakkudes imelisi maitseid ja mõnusat atmosfääri.

Opium Lounge’i puhul on tegemist võrdlemisi uue lounge-ga kesklinnas, millest on kiiresti saanud populaarne kohtumispaik, kus lisaks toidule ka baarivõlusid nautida. Seesama kombo suurepärasest menüüst ja kokteili- ja vesipiibubaarist on külastajad nii ära võlunud, et sinna minnakse ikka ja jälle tagasi.

Märtsis oli restoran üks külastajate lemmikutest, saades suurepärast tagasisidet ja kõrgeid hinnanguid nii üldmulje, teeninduse kui ka toidu kohta. Tutvu Opium Loungega lähemalt ja vaata, kes pääsesid veel esiviisikusse!

Opium Lounge – saa osa imelisest sushist

Foto: Opium Lounge

2019. aastal uksed avanud Opium Lounge tähistas veebruaris olulist sündmust – endised ruumid olid jäänud liiga pisikeseks ja nii koliti suuremasse hoonesse, kus lounge laiub nüüd läbi kahe korruse.

Esimeselt korruselt leiad sa kaks saali – üks, kus nädalavahetused on eriti meeleolukad ja DJd platsis ja teine saal, kus nautida hubast atmosfääri ja vaiksemat olemist. Sisehoovis asuval teisel terrassil lubab Opium Lounge suvel aga meeleolukaid pidusid pidada – on, mida oodata!

Erilist tähelepanu väärib kindlasti aga lounge’i sushimenüü, kust leiad rikkalikult kaunistatud sushi, mis ka maitseb hästi. Mida tasuks mahukast menüüst aga proovida? Alusta mõne suupistega – näiteks klassikalised edamame oad või hoopis kana karaage – marineeritud kanafilee magushapu kastmega, mida on hea ka suuremas seltskonnas snäkiks laua peale tellida.

Ka makid on proovimist väärt ning üks on põnevam kui teine. Näiteks pakub silmale ilu ja maitsemeeltele ahvatlust Purple Ebi Maki – lillaka riisiga maki hiidkreveti, toorjuustu ja avokaadoga. Ka vegan makid on proovimist väärt – näiteks NAHANNI maki spinati, kurgi, avokaado ja mango kastmega.

Põnevad kokteilid Opium Lounge’i baarist

Kuna Opium Lounge on lisaks sushi meisterdamisele osav ka kokteilide valmistamises, siis soovitame kindlasti mõnda neist proovida. Näiteks intrigeeriva nimega Thirsty Dragon ingveri limonaadiga või kevadisse suurepäraselt sobiv Citrus Punch sidrunheinasiirupiga. Valikut joogimenüüs on, nii et uusi maitseid jagub ka järgmisteks külastusteks!

Mida arvavad külastajad?

Restoranile jäetud tagasiside on ülimalt positiivne ja külastajad on kogemusega väga rahul – atmosfääri, sushit ja teenindust hinnatakse maksimumpunktidega!

Hea muusika, super teenindus, parimad vesipiibud ja sushi.

Vadim, 25. märts 2022

Iga külastus on 10/10 kogemus!

Carol. 9. märts 2022

Aadress: Kalasadama 8, 10415 Tallinn

Märtsi TOP 5 restorani

  1. Barbarea
  2. Lahepere Villa
  3. Hõlm Restoran
  4. Opium Lounge
  5. 180° by Matthias Diether

Kuidas koostame edetabelit

Märtsi edetabel on koostatud 650 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...