Vastlakuklite eri: vaata, millised restoranid pakuvad vastlakukleid!

thumb image

Veebruar on märkamatult juba poole peal, mis tähendab ju muidugi, et saab jälle maiustada vastlakuklitega! Sel aastal on meil vedanud ka suurepärase kelgu- ja suusailmaga, seega soovitame soojalt paar liugu lasta ja seejärel jõuvarusid täiendada mõne mõnusa vastlakukliga.

Kui klassikaline vahukoore-vastlakukkel on peale pikka vastlaliugu alati olnud au sees, siis selle kõrval on ka mõned loomingulisemad lähenemised. Siinkohal annamegi põgusa ülevaate restoranidest, kus saab sel kuul nii klassikalisemate kui ka uudsemate vastlakuklitega maiustada.

Kaks Kokka

Kahe Koka pakkumises on mõnusad martsipanikreemi ja kirsigeeli vastlakuklid, mida saab nii vahukoore, kaerakoore kui ka kookoskoorega. Niisiis saavad kõhu magusast täis nii veganid, mitte-veganid, taimse toidu eelistajad kui ka need, kes soovivad gluteenivaba toiduelamust.

Kuna Kahe Koka pagar Natalja küpsetab vastlakukleid varahommikutel T-L, siis tellimusest saab teada anda eeleneval õhtul.

Hind: Vegan ja Lihtsalt kukkel 1,80€ kukkel; Taimne & Gluteenivaba 2,80€ kukkel

Kohapeal söögi ja joogi nautimiseks broneeri laud klikates “Broneeri restoranielamus”.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Mere pst 6E, 10111 Tallinn

Riviera Palais Braserrie

Kes ütles, et vastlakuklid ainult ühtviisi tuhksuhkruselt valged välja nägema peavad? Riviera Palais Brasserie, mis on koduks prantsuse suunitlusega toidule, on välja toonud prantsuse köögist inspireeritud vastlakuklid värvikate mütsikestega.

Neid imemaitsvaid ja hõrke prantsusepäraseid vastlakukleid, mis on täidetud toorjuustukreemi ja kirsiga, saab nii kohapeal kui ka ettetellimisel.

Soovitame kindlasti järgi proovida!

Hind: 3,50€ kukkel

Broneeri restoranielamus ➤

Pirita tee 56, 10127 Tallinn

Restoran Moon

Mooni pagarid on valmistanud ahvatlevad kardemonised vastlakuklid, mille täidiseks on kohev vaniljevahukoor ja pohlamoos. Mooni vastlakuklid on tõesti isuäratavad ja kutsuvad sööma oma lumise väljanägemisega!

Hind: 2,50€ kukkel, suuremate koguste puhul saab ka ette tellida.

Vastlapäeva tähistamiseks Moonis broneeri laud klikates alloleval lingil.

Broneeri restoranielamus ➤

Võrgu 3, 10415 Tallinn

Rockpool Resto

Rockpooli isuäratavad vastlakuklid on väljanägemiselt tõeline gurmee-versioon vastlakuklitest. Koostisosadeks on klassikalised keedukreem ja vahukoor koos värskete vaarikatega.

Hind: 3,90€ kukkel, ette tellides üle 10 tk 3,50€.

16. veebruari ehk vastlapäeva soovid oleks samuti hea ette teada anda, et jaguks kõigile. Kui on soov kohapeal einestada, klikka alloleval lingil.

Broneeri restoranielamus ➤

Telliskivi 60/1, 10149 Tallinn

Gianni Restoran

Tunnustatud Itaalia restoran Gianni menüüst leiab sel kuul peale klassikaliste itaalia roogade ka vastlakukleid. Valikus on nelja erinevat liiki maitseid – klassikaline kukkel kreemiga, kukkel pohlamoosi & kreemiga, kukkel kirsimoosi & kreemiga ja kukkel mandli & martsipaniga! Midagi igaühe maitsele!

Hind: 3,00€ kukkel

Broneeri restoranielamus ➤

Jõe 4a, 10151 Tallinn

Soovime teile häid vastlaid ja pikka liugu!

Maitseelamusteni!

Veel restorani uudiseid...