Soovitus: 5 kohta, kus Tallinnas pärast tööpäeva jooke nautida

thumb image

Otsid mõnusat lõõgastust pärast pikka tööpäeva? Siin on viis Tallinna kohta, kus õhtul jooke nautida.

Kui tööpäev on läbi, tahaks ju veidi lõõgastuda. Hea võimalus töömured unustada, on minna linna peale ja endale õhtusöögi kõrvale ka mõni maitsev jook lubada. Pole vahet, kas eelistad magusat kokteili, käsitööõlut või hoopis veini – siin on Tallinna parimad kohad õhtuseks jookide nautimiseks. Võta kolleegid kaasa ja lubage endale üks mõnusalt lõõgastav õhtu!

MEKK

MEKK restoranist võib leida nii klassikalisi kokteile kui ka veine kogu maailmast. MEKK baaris on aukohal MEKKserid ehk külmade suupistete ja roogade valik, mida serveeritakse vaagnatel. Sinna kõrvale sobitatakse sommeljee tehtud käsitöönapse. Kel veel kangemate jookide vastu huvi, võib MEKK baarist leida ka laiendatud viinade valiku.

jooke

Foto: Andres Teiss

Aadress: Suur-Karja 17, Tallinn

Broneeri kohad MEKKis ➤

Meat & Wine

Nagu nimigi ütleb, saab restoranis Meat & Wine (wine (inglise k) – vein) liha kõrvale ka erinevaid veine proovida. Valikus on valged, punased ning roosad veinid ning puudu ei jää ka vahuveinidest. Võta klaas või lausa terve pudel! Kes aga veini ei soovi, saab valida ka erinevate õllede ning veidikene kangemate jookide vahel.

jooke

Aadress: Väike-Karja 1, Tallinn

Broneeri kohad Meat & Wine's ➤

Fabrik

Restoran Fabriku laialdasest joogikaardist leiab nii siidrit, õlut, veini, vahuveini kui ka väga suure valiku erinevaid kokteile.
Lisaks valmistatakse kohapeal ka maitsvaid alkoholivabasid limonaade. Kangemate jookide austajatele on muuhulgas pakkuda tekiilat, brändit, likööri, viskit jne.

jooke

Aadress: Vabriku 6, Tallinn

Broneeri kohad Fabrikus ➤

OZO

Jaapani restoranis OZO saad proovida erinevaid jaapanipäraseid jooke, kuid ka klassikalisi veine, kokteile ning õlusid. Eriti hakkab silma aga veidi teistmoodi mojito. Selle mojito teeb eriliseks üks lisakomponent – jaapanipärane ploomivein choya.
Tasub proovida!

jooke

Aadress: Vana-Viru 13, Tallinn

Broneeri kohad OZOs ➤

Leib Resto ja Aed

Veinid ja šampus on vaid üks osa Leib Resto põnevast joogikaardist. Menüüst leiab ka valiku erinevaid alkoholivabasid jooke. Restoranis tehakse ise käsitöönapse ning üheks signatuuriks on kujunenud ka õlle ja toidu kombineerimine. Restoran pruulib ka ise – Hopsteri märgi all.

Aadress: Uus 31, Tallinn

You may also like...