Emadepäev on tulekul: Vaata, kuidas päeva tähistada

thumb image
Foto: Unsplash

Sel pühapäeval on emadepäev, kas sul on juba plaanid tehtud? Siin on 4 toredat ideed, mida emadepäeval perega ette võtta.

Parim kink emadepäevaks on koosveedetud aeg. Kui otsid ideid, kuidas ema saabuval emadepäeval meeles pidada, siis siit leiad neli äärmiselt maitsvat soovitust. Näiteks mitmekäiguline brunch lummavate merevaadetega või hoopis elegantne õhtusöök tunnustatud restoranis.

Vali välja, milline neist võiks olla kõige põnevam just sinu emale ja broneeri kohad!

Mitmekäiguline emadepäeva brunch Puris

Puri restoran asub Tallinnas, Haven Kakumäe jahisadamas. Siin on võimalus hubast ja maitsekat amosfääri lummavate vaadetega jahisadamale.

14. mail kutsub Puri külla emadepäeva brunchile kell 11.00-16.00. Brunchi menüü on saanud mõnusa uuenduse ja ees ootab mitmekäiguline menüü, alates kergematest ampsudest lõpetades omal valikul munaroa ja magustoiduga. Külla tuleb ka Lotte, kes lõbustab pisemaid, et emad saaksid rahulikult hetke nautida.

Aadress: Nooda tee 8, 13516 Tallinn

Emadepäeva brunch hubases SALTis

SALT on Kadriorus asuv väike restoran, kus pakutakse progressiivset seltskondlikku toitu väikese ekstreemse fusiooni võtmes. Atmosfäär on SALTis, oma avatud köögi ja õdusa interjööriga, mõnusalt kodune.

Emadepäeval, 14.05, teeb Kadrioru restoran SALT pühendusega kõigile emadele lahti oma uksed erandina pühapäeval. Ees ootab pikk ja maitsev terve päeva brunch värskete mereandide, austrivaliku ja värskendavate mimosadega. Pere väiksematele pakub SALT suurepäraseid Ameerika pannkooke vahtrasiirupi või peekoniga.

Aadress: Vase 14, 10125 Tallinn

Veeda emadepäev SMAKis

Tallinna sadama lähedalt leiad kauni restorani SMAK, kus köögipoolt juhib tippkokk Dmitri Rooz.

SMAK pakub kaasaegset kööki, sulatades üheks traditsioonilised maitsed, tänapäevased toiduvalmistamise viisid ja elegantse esitluse, et luua ainulaadne ning põnev söögikogemus. Emadepäeval saab SMAKis valida brunchimenüü ja a la carte’i vahel. Tervituseks emadele ka klaas kihisevat!

Aadress: Lootsi 10-3, 10151 Tallinn

Hellita ema elamusega Tchaikovskys

Kui soovid oma ema hellitada millegi tõeliselt erilisega, siis kutsu ta õhtusöögile restorani Tchaikovsky.

Tallinna vanalinnas asuv elegantne restoran presenteerib julget, moodsat prantsuse maitset, Vene traditsioone ja Eesti toorainet. Tchaikovsky on saanud toidunautlejate vaieldamatuks meelispaigaks just oma maitseterikkuse ning ideaalselt kokku sobitatud veinivaliku poolest. Hõrgud maitseelamused on garanteeritud!

Aadress: Vene 9, 10123 Tallinn

You may also like...