Aprilli TOP 5: Möödunud kuu parimad restod on siin

thumb image
Foto: Barbarea

Otsid põnevaid restosid, mida järgmiseks külastada? Siin on 5 restorani, mis said möödunud kuul külastajatelt kõrgeima keskmise hinnangu!

DinnerBooking teeb igakuiselt ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest, mis online broneerimiseks saadaval on, reastades restoranid neile antud hinnete põhjal. Hindajaks ei keegi muu kui reaalselt restorani külastanud inimesed.

Aprilli TOP 5 hulgas on nii casual restorane, privaatne elamusrestoran kui ka Michelini tärni restoran. Tutvu restoranidega ja vaata, mida ütlevad külastajad restoranide kohta.

5. koht – Barbarea

Viienda koha sai Barbarea on Koplis asuv restoran ja naturaalse veini baar Barbarea. Restoran pakub eklektilist menüüd, kus suur rõhk on laudkonna vahel jagamiseks mõeldud roogadel. Külastajad toovad tagasisides välja erilised maitsekombinatsioonid ja suurepärase restoelamuse tervikuna. Mõnus ja nooruslik kogukondlik restoran, kus sõpradega kokku saada.

Mida ütlevad külastajad:

Ma olen vaimustuses! Eilne õhtu restoranis oli üks ülimalt meeldiv kogemus. Toit ja teenindus ja üldine õhustik olid mega! Aitäh ja sügav kummardus kogu tiimile! Tuleme jälle.

Hinnanud Kaile

Meil oli väga tore, kindlasti tahame veel tulla ja soovitame perele-sõpradele ka. Teenindaja (Johanna T) oli meeldiv ja tähelepanelik, oskas soovitada ja seletada menüüd lahti. Toit maitses väga hästi, hea meelega jagasime kõike.

Hinnanud Mirjam

Hinnang: 5.62 punkti 6st
Aadress:
 Marati 5

4. koht: Fotografiska

Kestlik söögi- ja joogikunst, võluvad linnavaated, mõnus katuseterrass – just sellega võlub külastajad neljanda koha saanud Fotografiska. Telliskivis asuv restoran on kantud „Kestliku naudingu” ideest. Kontseptsiooni keskmes on toit, mis ühteaegu nii maitseb kui ka mõjub meile hästi. Tegemist ei ole fine dining restoraniga, vaid kohaga, kus pakutakse maitsvat ja ausat toitu.

Mida ütlevad külastajad:

Suurepärane söök ja väga toredad teenindajad, olin meeldivalt üllatunud. Kindlasti soovitan.

Hinnanud Rainer

Väga äge kogemus. Teenindajatel silmas säravad ning teavad väga hästi oma rolli, tundsime ennast hästi ja tähelepanu saime täpselt parasjagu ☺️ Kiitused ka kokkadele.

Hinnanud Katre

Hinnang: 5.67 punkti 6st
Aadress
: Telliskivi 60a/8, 10412 Tallinn

3. koht: Ocean 11

Kolmanda koha sai Ocean 11. Võrratu merevaatega restoran, mis asub Tallinna Sadama kruiisiterminalis – ühel pool meri ja teisel pool sadam. Pooled restorani hõrgutistest tulevad merest ja ookeanist, teine pool on pärit metsast, põllult ja farmist.

Mida ütlevad külastajad:

Tõesti imeline oli! Kirsiks tordil oli vanaema sünnipäevakoogile pandud küünal 🙂
Suured suured tänud!

Hinnanud Kristi

Kuna ma olen ka varem külastanud seda restorani ja mulle meeldis väga see koht, siis sellepärast saigi valitud nimelt see restoran. Jäime väga rahule. Meil oli väga meeldiv õhtu Aitäh.

Hinnanud Sirje

Hinnang: 5.72 punkti 6st
Aadress
: Logi tn 4/2, 10111 Tallinn

2. koht: Lahepere Villa

Teiselt kohale leiame ühe külastajate absoluutse lemmiku – kaunis Kloogarannas asuv elamusresto Lahepere Villa. Restoran ootab sind nautima parimat toitu ja jooki ning tähistama enda elu tähtsündmusi. Peakokk Chef Silver Saa paneb iga kahe nädala tagant kokku maitsete paraadi muuhulgas kohalikust toorainest ja parimatest rahvusvahelistest roogadest. Naudi klassikuid koos uute avastustega.

Mida ütlevad külastajad:

Imeline ettevõtmine toredate inimeste poolt! Väga meeldejäävad ja erilised maitseelamused. Soovin kindlasti tagasi minna, et kogeda ka teisi maitseelamusi muutuvast menüüst!

Hinnanud Ann

Kõik ootused sai ületatud! Kogetud maitsed ja ülimalt lahke pererahvas tegid minu sünnipäevast sündmuse! Aitäh ja kohtumisteni!

Hinnanud Helen

Hinnang: 5.83 punkti 6st
Aadress
: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

1. koht: NOA Chef’s Hall

Kõrgeima keskmise skoori sai NOA Chef’s Hall – Eesti üks kahest Michelini tärniga pärjatud restoranist. Saabudes NCHsse, ununeb argipäev ja algab teekond pisut salapärasesse, kuid põnevusega oodatud maailma. Õhtu koos maailmas tunnustatud toiduelamuse, ainulaadse veinivaliku ning vaid hoolitseva teenindusega. See kogemus on igat sekundit väärt!

Mida ütlevad külastajad:

Kõik oli super – toit, atmosfäär, teenindus. Meeldis väga, et jagati informatsiooni ka toitudes kasutatud mõningate toorainete kohta, avardas silmaringi. Jätkake samas vaimus!

Hinnanud Keidi

Täiesti erakordne kogemus.

Hinnanud Hillar

Hinnang: 5.86 punkti 6st
Aadress
: Ranna tee 3, 12112 Tallinn

You may also like...