Oktoobri TOP 10: Külastajate lemmikuteks osutusid Michelini restoranid

thumb image
Foto: NOA Chef's Hall

Aeg on avalikustada restoranid, kes pääsesid oktoobri TOP 10 edetabelisse, saades külastajatelt kõrgeimad hinnangud. Seekordse edetabeli vallutasid Michelini restoranid – kümnest restoranist lausa seitse on saanud auväärse tunnustuse.

Oktoober oli maitseelamuste kogumiseks populaarne kuu ning lisaks DinnerDaysil osalevatele restodele külastati usinalt ka teisi kõrgelt hinnatud restorane. Nii leiab oktoobrikuisest edetabelist tervelt seitse Michelini poolt tunnustatud restorani.

Nii et kui soovid minna maitserännakule või külastada mõnda uut restorani, siis vaata, milliseid kohti kiidavad külastajad!

NOA Chef’s Hall – Eesti esimene Michelini tärniga resto

Oktoobrikuu külastajate lemmikuks osutus NOA Chef’s Hall (NCH), Tallinna kesklinnast 15-minutilise autosõidu kaugusel asuv imelise merevaatega restoran. Saabudes NCHsse, ununeb argipäev ja algab teekond pisut salapärasesse, kuid põnevusega oodatud maailma.

NCH oli sellel kevadel (koos restoraniga 180° by Matthias Diether) esimene, kes auväärse Michelini tärni sai. Külastajate tagasisidest on näha, et elamus on Michelini tärni väärt.

Mida arvavad külastajad:

Superb experience – ambiance, staff and the food, the food was out of this world!

Mark, 27. oktoober 2022

Suurepärane!

Jürgen, 27. oktoober 2022

Hinnang: 5.72 punkti 6st
Aadress: Ranna tee 3, 12112 Tallinn

Lahepere Villa – Ainulaadne restoranikogemus on garanteeritud

Lahepere Villa on elamus/koduresto kaunis Kloogarannas, Lahepere lahe ääres. Restorani teeb eriliseks nii mõnigi detail – näiteks see, et menüü uueneb iga paari nädala tagant. Samuti on tegemist väga koduse restoraniga, kus vastuvõtt on soe ja atmosfäär hubane.

Michelini giidi poolt sai restoran ainsana Eestis eritunnustuse teeninduse eest. Pererahva lahkust ja sõbralikkust kiidavad ka külastajad:

Nii loomulikult oli kokku miksitud väga kõrge toidukultuur ja väga kodune vastuvõtt! Perenaine märkas meid õhtupimeduses väravast tulmas ja tegi majaukse juba enne lahti, kui jõudsime terrassilegi astuda.

Terje, 21. oktoober 2022

Väga armas vastuvõtt, ilusas kohas ja läbi mõeldud maitsed. Kokteilid (alko vabad) super mõnusad! Kogu külastus oli elamus, mitte ainult kõhutäitmis koht! Edu neile!

Gaili, 15. oktoober 2022

Hinnang: 5.71 punkti 6st
Aadress: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

Hõlm restoran – Tartu kulinaariamaastiku lipulaev

Edetabeli kolmandalt kohalt leiab restorani Hõlm. Tegemist on Tartu restoraniga, mille puhul võtavad külastajad väljasõidu ette kasvõi teisest Eesti otsast.

Hõlm pakub imelist gurmee-menüüd, mis on inspreeritud Lydia Grünmann Holmi retseptikogust. Avatud köögiga restoran annab võimaluse nautida võrratut kokakunsti veelgi lähemalt.

Mida arvavad külastajad:

Suurepärane söök, teenindus, atmosfäär ja ka teised restorani külastavad inimesed.

Erko, 20. oktoober 2022

Jaapani suursaadiku arvates on see parim restoran, mida ta seni Eestis on külastanud.

Leelo, 13. oktoober 2022

Hinnang: 5.62 punkti 6st
Aadress: Ülikooli 14, 51003 Tartu

Oktoobri TOP 10 restorani

  1. NOA Chef’s Hall*
  2. Lahepere Villa*
  3. Hõlm Restoran*
  4. Põhjala Tap Room
  5. Barbarea
  6. MOON*
  7. Puri*
  8. Kolm Sibulat
  9. Lore Bistroo*
  10. Gianni*

*Tärniga välja toodud restoranid on Michelini giidi poolt tunnustatud.

Kuidas koostame edetabelit

Oktoobri edetabel on koostatud 850 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...