Augusti TOP 5 restoranid, kes parimaga külalistele silma jäid!

thumb image

Millised 5 restorani viisid augustis enim keeli alla? Loe altpoolt juba lähemalt.

Adjöö, Suvi ja valged ööd! August möödus rutakalt, ent seejuures ka rikkalike maitseelamuste saatel. Sellest tulenevalt on sündinud ka edetabel parimatest restoranidest, kes möödunud kuul eriti meeldejäävaid kogemusi pakkusid. Järjestustabel põhineb arvustustel, mida külastajad jätsid restoranidele, kuhu nad läbi Dinnerbooking broneerimissüsteemi laua olid kinni pannud. Loe lähmalt, et enda järgmine maitserännaku sihtkoht välja valida.

1. 180° by Matthias Diether

Erakordselt tore restoranikogemus, kus absoluutselt kõik oli väga hästi läbimõeldud ja sujuv, alustades heatujulistest, rõõmsameelsetest ja professionaalsetest teenindajatest ning lõpetades suurepärase peakoka ja teiste kokkadega, kelle tegevust oli võimalik õhtu otsa jälgida ja eranditult kõigi kokkadega sai suhelda.

Toit oli võrratu ja joogid, nii alkohoolsed kui alkoholivabad, olid väga põnevalt toitudega sobitatud.

Tippklass!

Katrin, 13. august 2020

Fantastiline! Maitsete sümfoonia. Eriti soovitan võtta toidu kõrvale alkoholivabade kokteilide valiku. Milline maitsekombinatsioonide ilutulestik!

Jan, 9. august 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Staapli 4, Tallinn.

2. Snoob

Mul on heameel, et Nõmme kandis on nii hea tasemega restoran, kuhu olen saanud minna igal mulle sobival ajal. Teenindus on professionaalne, pakutavad toidud on suurepärased.Tänan ja soovin meeskonnale jätkuvat edu!

Viktora, 22. august 2020

Toidud ja kokteilid andsid väga hea maitseelamuse. Lisaks maitsemeelte ergutusele saime äärmiselt toreda teeninduse Janica poolt! Soe, südamlik ning sekka naeru ja nalja. Kindlasti koht, kuhu tagasi tulla!

Kristi, 16. august 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Pärnu mnt 209a, Tallinn.

3. Kolm Sibulat

Suurepärane toit ja teenindus! Kindlasti külastan veel 🙂 5+

Ingrid, 11. august 2020

Kõik oligi suurepärane: toit, teenindus, atmosfäär. Suur tänu! Jõudu ja häid kliente!

Monika, 4. august 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 2, Tallinn.

4. Mantel & Korsten

Teenindaja oli väga meeldiv ja sõbralik, toit oli IMELINE!! Võrreldes eelrooga (tuunikala tartar) ja pearooga (kammkarbid) – pearoog jäi selle kõrval kuidagi väikseks, aga maitsed olid suussulavad!

Kaisa, 26. august 2020

Väga maitsev toit ja meeldiv teenindus! Tundsin end väga oodatuna.

Külli, 19. august 2020

5. Fotografiska

Fotografiska / DinnerBooking / foto Tiina-Liina Uudam

See restoran võiks olla Dubais või Los Angeleses, aga on Tallinnas ja selle üle tasub uhke olla!

Jüri, 28. august 2020

Fotografiska restoranist avanev vaade on meeldivalt avar. Rõdul kasvavad erinevad söödavad taimed on vahva valik ning mesitarud veelgi haruldasem valik. Söögisaalis on mõnusalt palju ruumi, toolid väga mugavad ning valitseb sõbralik õhkkond. Me tundsime end väga oodatuna ja teenindus oli suurepärane.

Helmi, 23. august 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: J. Poska 19a, Tallinn.

Usaldusväärsed tulemused

Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled mõnes kaunis kohas einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

Maitseelamusteni!

You may also like...