See Kalamaja kogukonna bistroo oli veebruaris üks külastajate lemmikuid

thumb image
Foto: Lore Bistroo

Kui otsid mõnusa atmosfääriga restot, kus sõpradega kokku saada ja aega veeta, siis sobib selleks Lore Bistroo. Kogukondliku kohtumispaigana tuntud resto on üks külastajate lemmikutest, saades suurepärast tagasisidet nii teeninduse kui toitude kohta.

Lore Bistroo asub Kalamajas, värvika ja omapärase arhitektuuriga Noblessneri sadamalinnakus. See on piirkond, kus paiknevad kõrvuti stiilsed kortermajad ja endised tööstushooned, mis uue hingamise on saanud. Oma eklektilise menüüga sobib restoran Noblessneri atmosfääri kui valatult ning restoranist on saanud hinnatud kohtumispaik kohalike seas.

Jagamiseks loodud menüü

Foto: Lore Bistroo

Lore Bistroo eesotsast leiab Janno Lepiku ja Kristjan Peäske, vastavalt kokk ja sommeljee, ühel kireks hea toit ja teisel kaunid veinid. Lores on nende missioon pakkuda ahvatlevalt eklektilist menüüd, mis koosneb mõnusalt moodsa vindiga vanadest headest mugavustoidu klassikutest.

Meie toiduvalik pakub avastamisrõõmu jagamiseks mõeldud palade näol, mille inspiratsiooni oleme kogunud toidureisidel. 

Kristjan ja Janno, Lore eestvedajad

Ning tundub, et rahvale Lore menüü meeldib, sest juba avamise algusest on resto külastajatele oma ehedate ja ausate maitsetega silma jäänud.

Mida tasuks menüüst aga proovida? Avastamisrõõmu pakub näiteks “Lore elamus”, mis on läbilõige resto menüüst serveerituna jagamistaldrikutel. Nii saad sa osa võimalikult paljudest erinevatest maitsetest ning ehk leiad sealt ka mõne uue lemmiku!

Uurisime Kristjanilt lähemalt, milline roog menüüst on tema enda lemmik:

Vaieldamatuks lemmikuks on Lore klassikuks saanud mõnusalt vürtsikas böff friikate ja tšillimajoga. Sellest ei ütleks kunagi ära.

Kristjan, Lore sommeljee ja omanik

Külastajate seas on populaarsed ka erinevad lõunapakkumised, mis kiiresse tööpäeva mõnusat vaheldust toovad. Üks oodatumaid on kindlasti aga reedene pakkumine, mis on alati pühendatud burgerile!

Mida arvavad külastajad?

Foto: Lore Bistroo

Restoranile jäetud tagasiside on ülimalt positiivne. Eraldi saab plusspunkte meeldiv teenindus, mida külastajad on korduvalt välja toonud.

Väga hea toit ja suurepärane, lahke ja humoorikas teenindus.

Piret, 6. veebruar 2022

Käisime Teil külas esmakordselt ja Teie teenindus oli suurepärane, mul on nii hea meel et meil on nii tore restoran meie väikeses Tallinnas kus klient tunneb ennast tõeliselt oodatuna ja toitudes tunned ära et see on tehtud armastusega! Suured tänud ja kohtume kindlasti jälle!

Raigo, 2. veebruar 2022

Aadress: Peetri 12, 10415 Tallinn

Veebruari TOP 10 restorani

  1. Lahepere Villa
  2. 180° by Matthias Diether
  3. Hõlm Restoran
  4. Restoran Tchaikovsky
  5. Mantel ja Korsten
  6. Barbarea
  7. Chedi
  8. Lore Bistroo
  9. City Grill House
  10. R14

Kuidas koostame edetabelit

Veebruari edetabel on koostatud 632 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...