Soovitus: 5 restorani, kus koolialgust tähistada

thumb image

1. september pole enam kaugel! Mõtled, kus seda tähtsat päeva tähistada? Loe lähemalt!

Esimene september on peagi jälle käes ja seega on ka paljudel aeg kooli minna. Olgu tegemist 1. klassi minekuga või hoopis ülikooli astumisega, tähistamist väärib see sündmus igal juhul. Kui mõtled, kus seda olulist päeva tähistada, oled õiges kohas!

Siit leiad viis hubast Tallinna restorani, kuhu pere või sõpradega 1. septembril pidulikult õhtustama minna. Loe lähemalt, vali oma lemmik ja ära unusta kohti broneerida!

1. Gianni

Kesklinnas paiknev restoran Gianni, eeskätt itaallasest peakoka Costantino Vegliantiga annab edasi autentseid Itaalia maitseid. Peakokk koostas menüü tuginedes oma laialdastele teadmistele ja kogemustele Itaalia köögist. Muuhulgas võib restorani mitmekülgsest menüüst leida hulgaliselt kala- ja mereanniroogasid ning erinevaid lihatoite.

koolialgust

Foto: Restoran Gianni

Aadress: Jõe 4a, Tallinn

Broneeri kohad Giannis ➤

 

2. Konrad

Restoran Konrad asub ajaloolise hotell Palace’i kõrval. Konrad on saanud nime Eesti kõigi aegade kõige andekamaks maalikunstnikuks peetud Konrad Mägi järgi. Ka restoranis endas pakutakse omamoodi kunsti – köögikunsti. Restoranis rakendatakse moodsa kokakunsti võtteid läbi rõõmsa ja elava käsitlusviisi, et pakkuda nauditavat toitu ja kauneid elamusi.

Foto: Restoran Konrad

Aadress: Vabaduse väljak 3, Tallinn

Broneeri kohad Konradis ➤

 

3. MOON

See armas kohvik-restoran paikneb Tallinna Kesklinna ja Kalamaja piiril. Köögipoole eest vastutavad peakokad Roman Zaštšerinski ja Igor Andrejev. Mooni menüü on venepärane ja põhineb kohalikul toorainel. Toit, mida Moonis pakutakse, on aus ja siiras. See siirus toob inimesed külastuse järel alati Mooni tagasi!

koolialgust

Foto: Restoran MOON

Aadress: Võrgu 3, Tallinn

Broneeri kohad MOONis ➤

 

4. Mon Repos

Taasavatud ajalooline restoran Mon Repos asub Kadrioru lossipargi mereäärses servas. Restorani juhtiv-peakokk on Vladislav Djatšuk ning igapäevase söögitegemise eest vastutab tegev-peakokk Dmitri Žuk. Mon Repos menüü torkab silma ka ajalooliste roogadega – mitmete toitude algne retsept pärineb sajanditetagusest ajast.

koolialgust

Foto: Restoran Mon Repos

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn

Broneeri kohad Mon Repos' ➤

 

5. NOK NOK

Peakokk Pensiri Pattanachaeng Tai Kuningriigist toob Tallinna vanalinna lähikonna kõige autentsemad Tai maitsed. Sellest avarast Tai restoranist leiab hubase kokteilibaari, à la carte restorani, eraürituste saalid ning isegi kokakooli, kus huvilised saavad Tai Kuningriigist pärit kokkade juhtimisel õppida tundma Tai köögi eripärasid.

koolialgust

Foto: Restoran NOK NOK

Aadress: Vana-Posti 7, Tallinn

Broneeri kohad NOK NOK-is ➤

Vaata ka teisi mõnusaid restorane SIIT!

You may also like...