Soovitus: 4 põnevat eriõhtusööki, millest kindlasti osa võtta

thumb image
Foto: Barbarea

Austritele pühendatud erimenüü, õhtusöök külaliskokkadega või hoopis šampanjaõhtusöök kaunis Lõuna-Eestis – põnevaid elamusi on igale maitsele! Oleme sinu eest eeltöö ära teinud ja välja toonud 4 ägedaimat õhtusööki, mis järgmise kahe nädala jooksul aset leidmas on.

Kevad on ametlikult kohal ja koos sellega on kätte jõudnud aeg avastada uusi maitseelamusi ning nautida erilisi õhtusööke. Siin on 4 eriõhtusööki, mida mitte maha magada!

Austrite ja šampanja õhtusöök Ocean 11-s

Kui oled austrifänn, siis tasub teha kalendrisse märge 30. märtsiks – just siis leiab mereäärses Ocean 11 restos aset luksuslik austritele pühendatud õhtusöök. Täpsemalt Anti Lepiku Austeeriumi austritele, mida saab edaspidi Oceani restoranist alati tellida.

Nädala võtame kokku suurustleva austrite õhtusöögiga, mida juhib austrite avamise mitmekordne maailmameister Anti Lepik ise, kes avab uksed salapärasesse austrite maailma.

Ocean 11 austrite ja šampanja õhtusöögist

Maailma parimad austrid väärivad aga ka maailma parimaid jooke ning muidugi tuleb seega serveerimisele ka Gossy šampanja ja Navy džinn. Kogu buketti täiustavad Ocean 11 peakoka imemaitsvad road.

Millal: laupäev 30. märts
Hind: 135.- inimese kohta
Aadress: Logi tn 4/2

Sõbrad Barbareas: Hiro Takeda ja Silver Saa

Aprillikuus korraldab Barbarea kahel õhtul “six hands” õhtusöögid, kus Kenneth, Hiro ja Silver on kokku pannud kuuekäigulise menüü. 

Silver Saa oli Kennethi esimene peakokk restoranis Fabrik ning hetkel juhib Silver kööki Lahepere Villas. Eelmisel aastal tunnustas Falstaff Silverit ka aasta koka tiitliga.

Hiro Takeda on Kanadas sündinud Jaapani juurtega kokk, kes tuli Eestisse Lee restorani peakokaks, olles enne töötanud Kopenhaagenis nii restoranis Noma kui ka Empirical Spirits’is.

Menüüst leiab kõigi kolme koka käekirja väljendusi nii eraldi käikudena kui ka koostöövormis loodud toitudena. Barbareale kohaselt on enamik menüüd serveeritud laudkonnale jagamiseks.

Millal: esmasp 1. aprill / teisip 2. aprill
Hind: 67.- inimese kohta
Aadress: Marati 5

Stand-up ja 5 käiku Armeenia moodi restoranis Salt

Juba homme, 21. märtsil toimub Saltis midagi eriti põnevat – 5-käiguline Armeenia moodi õhtusöök koos Tigraniga.

Tähistame selle kevade algust Ararati mägede põlisrahvaste maitsete ja meeleloluga. Esmakordselt toome teieni õhtusöögi koos etendusega meie keskel ja köögis. Mis siis täpsemalt juhtuma hakkab, selgub siis kui Tigran kohale jõuab… ja esimene käik lauas.

Salt üritusest

Õhtust ei puudu loomulikult tervitusjook Armeenia moodi, maailma vanima veinimaa keldrite naudinguid ning saame kindlasti teada nii mõnegi põneva kohaliku toidu seletuse. Kas sina tead mis on Badrdžan? Tpov Dolma või hoopis puri leib?

Pileti hind koos tervitusjoogi, stand-upi ja 5 käigulise õhtusöögiga on 99.-

Millal: neljap 21. märts
Hind: 99.- inimese kohta
Aadress: Vase 14

Moët & Chandon šampanjade õhtusöök Lõuna-Eestis

Kui lihavõtte nädalavahetuseks plaane veel pole, siis miks mitte kaaluda minipuhkust kaunis Lõuna-Eestis.

Otepää restoran-hotellis GMP Pühajärve kutsub lihavõtete eel osa saama millestki eriti luksuslikust – Moët & Chandon šampanjade õhtusöök koos 5-käigulise menüüga.

Peakokk Koit Uustalu on loonud põneva ja rikkaliku 5-käigulise erimenüü, mida rikastavad prantsusepärased noodid.

Sel õhtul avab šampanjamaailma ukse Prike joogiekspert Hannes Aedla, kes tutvustab Moët & Chandon šampanjade hingeelu. Tegu on maailma tuntuima šampanjaga ning glamuuri, luksuse ja tippmoe sümboliga. Meeldejäävad elamused on garanteeritud!

Millal: neljap 28. märts
Hind: 99.- inimese kohta
Aadress: Tennisevälja 1, Otepää

You may also like...