Soovitus: 3 eksklusiivset restoraniüritust sellel ja järgmisel nädalal

thumb image
Foto: ISSEI

Kokteiliõhtu katuseterrassil, inglisepärane kella viie tee või hoopis kontsert-õhtusöök kaunis Lõuna-Eestis – restoranid korraldavad suvel põnevaid üritusi igale maitsele! Siin on eksklusiivsed restoraniüritused, millest sellel või järgmisel nädalal osa võtta.

Suvi on täies hoos ja paljude jaoks on käes ka kauaoodatud puhkuste aeg. Kui otsid ideid, mida vahvat peale rannas peesitamise või ringi reisimise teha, siis siin on midagi sulle. 3 ägedat restoraniüritust, et saaksid veeta meeleoluka õhtu täis kauneid hetki sõprade ja hea toidu seltsis.

Veeda meeleolukas õhtu Tallinna parima vaatega katuseterrassil

Veeda unustamatu õhtu Tallinna kõrgeimal katuseterrassil koos muusika ja põnevate söökidega. Restoran ISSEI kutsub 20. juulil toimuvale suvisele terrassiõhtule, kus saad nautida meeleolukat atmosfääri ja hingematvaid suviseid vaateid pealinnale.

Õhtu esimeses osas loob muusikalist meeleolu Henri Aruküla, kes on ainuke Eestis ja esimene Baltikumis LED-saksofonist. Saksofoni romantilised helid täidavad suveõhku kuni päikese loojanguni. Suveöist meeleolu hoiab DJ Diana D hoolikalt läbimõeldud paladega.

Pileti hinna sees on nii lauabroneering baari- või terrassialal, tervitusjook ja Peruupärane OMAKASE suupistevalik unustamatu suveöö alustamiseks.

 • Kuupäev: 20. juuli 2023
 • Aeg: 19.00-01.00
 • Asukoht: ISSEI Tallinn baar ja terrass, Rävala pst. 3
 • Hind: 55 EUR ühe külalise kohta

Eriüritus Lahepere Villas – Inglise stiilis kella viie tee

Kaunis Kloogarannas, Lahepere lahe ääres tegutseb elamusresto Lahepere Villa. Kui muidu hoolitseb menüü eest peakokk Silver Saa, siis kord aastas võtab ohjad enda kätte maja perenaine Helen Vihtol.

Seekord on inspiratsiooniks Inglismaa ja sealsed kella viie tee hõgutised. Ainult üks kord – pühapäeval 23.07 kell 17.00 ootab restopere kõiki Inglise stiilis tee ja suupistete õhtule.

Menüüs on nii soolaseid kui magusaid traditsioonilisi Inglise suupisteid alates Yorkshire pudingist kuni scone’ni. Hinna sisse kuulub tee või kohv omal valikul (spetsiaalselt tõi Helen hiljutiselt reisilt kaasa ka Inglise teed), vesi ning tervituseks pokaal majamulli.

 • Kuupäev: 23. juuli 2023
 • Aeg: 17.00
 • Asukoht: Lahepere Villa, Liivaranna tee 3
 • Hind: 65 EUR ühe külalise kohta

Naudi kontserti ja mitmekäigulist õhtusööki Lõuna-Eestis

Siin on midagi Lõuna-Eestis viibijatele. Tunnustatud restoran GMP Pühajärve kutsub 13. juulil toimuvale kontsert-õhtusöögile.

Peakokk Koit Uustalu on spetsiaalselt üheks õhtuks kokku pannud 4-käigulise erimenüü, mis viib rännakule läbi Itaalia maitsete. Hõrk carpaccio, safranirisotto, maheveise-filee trühvli-kartulikreemiga ja lõpetuseks tiramisu – hõrgud maitseelamused on garanteeritud!

Peale õhtusööki leiab aset aga kontsert – esineb noor ja särav muusik Karmel Üksvärav (artistinimega Karmella). Suvi, Itaalia road ja elav muusika loovad üheskoos kordumatu buketi, mis muudab toiduelamuse mitmetasandiliseks kogemuseks.

 • Kuupäev: 13. juuli 2023
 • Aeg: 18.00
 • Asukoht: GMP Pühajärve restoran, Tennisevälja 1
 • Hind: 69 EUR ühe külalise kohta

You may also like...