Tallinn: 2 restorani, kus tähistada vana-aasta lõppu

thumb image
Foto: Adobe Stock

Kui soovid aastavahetust tähistada veidi erilisemalt ja köögis kokkamisega jännata ei viitsi, siis siin on sulle kaks ideed vana-aasta lõpuks!

2021. aasta ongi jõudmas otsakorrale. Siit leiad kaks erilist ideed aastavahetuseks, millega on meeldejääv õhtu garanteeritud! Vaata, kas eelistad uue aasta vastu võtta Ladina-Ameerika tantsumuusika rütmis või hoopis pidulikult mitmekäigulise erimenüü seltsis. Õhtu lõpeta muidugi keskööl taevasse vaadates, et saada osa imelisest ilutulestiku-showst!

Riviera Palais Brasserie – Aastavahetuspidu RIO stiilis

Foto: Riviera Palais Brasserie

Riviera Palais Brasserie eestvedajad juba armastavad korraldada eksootilisi pidusid! Nii on nad ka vana-aasta lõpu puhul toonud meieni tõeliselt kuuma peo – lossirestoran kehastub kõigi oma saalidega Copacabana karnevali maskeraadiks.

Restoran kutsub osa saama meeletust Rio möllust koos vapustava 5-käigulise õhtusöögi, tervitusšampanja, vabameelsete üllatuste ja vapustava Ladina-Ameerika tantsumuusika ja muusikutega. Igav sellel õhtul saalis ei ole!

Dresscode’iks on muidugi karneval ning restoran julgustab kõiki tulema oma säravate kostüümide ja miks mitte ka Rio stiilis sulgedega! õhtut juhib ja viib meeletuks restorani eestvedaja Tiina.

Hind: 129.- (sisaldab kirevat programmi, õhtusööki ja tervitusšampanjat)

Aadress: Pirita tee 56

Fotografiska – Aastavahetuse erimenüü

Foto: Fotografiska

Kui soovid aasta viimase päeva veeta pidulikult heade maitsete seltsis, siis soovitame minna lõuna- või õhtusöögile Fotografiskasse, et seejärel kodus aastavahetuspeoga jätkata ja ilutulestikku nautida.

Telliskivis paiknev restoran on kantud „Kestliku naudingu” ideest, kus kontseptsiooni keskmes on toit, mis ühteaegu nii maitseb kui ka mõjub meile hästi. Aastavahetuse puhul pakub restoran erimenüüd, mis on inspireeritud Fotografiska 2021. aasta näitustest.

Erimenüü on saadaval terve päeva jooksul ja koosneb 4 käigust + 2 lisakäigust. Elamust täiustab sommeljee poolt sobitatud joogikaart.

Hind: Toidumenüü 55.- / Joogipakett 37.-

Aadress: Telliskivi 60a/8

You may also like...