Hõrk vahemereköök oma luksuslikus kuues

thumb image

Pilt ütleb rohkem, kui 1000 sõna. Kas arvad ära, kus alljärgnev luksuslik restoran asuda võib?

Meeldejääv sisekujundus

Vastus: see restoran asub Kadriorus ning nagu mõned terasemad pilgud juba tabasid, on tegu iO Restoran & Lounge’iga aadressil Narva mnt. 63/4. Restorani üks mõjukamaid aspekte on kahtlemata interjöör. Külluslik maitse on tuntav igal sammul. Suured kuldlühtrid, massiivsed tugitoolid, maast laeni veiniriiulid ning sülemist suuremad lillevanikud.

Lisaks on akendele elektrooniliselt ette lükkuvad maast laeni kardinad kaunistatud klassikalise maalikunsti motiividega ning toitu toovad ülemisel korrusel asuvast modernsest köögist, selle tarveks sisse ehitatud, toidulihftid. Kõik teenindajad on riietatud elegantselt ülikondadesse ning väljapeetud, kuid sundimatu olustik tekitab rikkalikult hubase tunde. See kõik lisab külastusele omapära, suursugusust ning unikaalsust.

Mitmekülgne menüü

Toidud on iO restoranis pidevas kulgevas muutumises. Koha omanik külastab tihti Itaaliat (praegusel ajal loomulikult harvem ja hoolikamalt) ning toob sealt kaasa inspiratsiooni, mida oma parimas võtmes ka eestlastele tutvustada.
Köögi laitmatu toimimise eest vastutab peakokk Zaven Joannesjan. Joogimenüü oskuslik valik on peasommeljee Aleksei Valikovi juhtida.

Mai keskpaigas oma 5. juubelit tähistava restorani menüü on tõesti lai. Menüü on jagatud kümneks alakategooriaks, kust saab eelroogade, salatite, pasta, risoti, köögivilja, mereandide, liha, kala, pizza ja magustoitude seast valida just need sobivad road, mida teadlike kelnerite abiga veinimaailma parimate juurde sobitada.

Hinnaklass on väljapeetud restoranile kohane. Teeninduse laitmatuses ning suursuguses atmosfääris ei tule samuti pettuda.

Nimelugu

Restoran on oma huvitava nime saanud itaalia keelsest sõnast ’io’ ehk tõlkes ‘mina’. Kliendikeskne lähenemine on iO restoranis vaieldamatu prioriteet. Mitte just paljud restoranid ei paku omanimelist veini – iO Restoran & Lounge seda aga teeb.

Õhtusöök staariga

Igal kuul korraldatakse üritustesarja Õhtusöök Staariga, mille raames peetakse maha vähemalt üks kontsert-õhtusöök, mis sisaldab mõne armastatud Eesti staari kontsertit koos mitmekäigulise õhtusöögimenüüga. Lisaks pakutakse tervituseks šampanjat.
Näiteks 13. märtsil 2020 esineb Elina Born. 18. aprillil on lava aga Laura päralt.

Kontseptsioon on lihtne. Kord kuus tuleb külla mõni armastatud Eesti staar, kes pakub kontsertelamust imeliste toidu- ja jooginaudingute keskel. Lisaks on igal üritusel kohal ka kogenud DJ, kes peol raugeda ei lase ning muusikaga külaliste peotuju pikalt üleval hoiab.

Hommikusöök ja lõuna

Restorani on võimalik broneerida ka hommikusöögiks juba alates kell 8.00 kuni 11.30ni ennelõunat. Hommikumenüüs on auvääärne koht ka värskelt pressitud mahladel, hetkel pakutakse järgnevaid: aplesini-, greibi-, porgandi-, selleri- ja/või õunamahlad.

Saadaval on ka päevapakkumised: Supp 5.- / Sõrnikud 5.- / Pasta 6.- / Päevapraad 10.-

Kui soovid vaheluseks midagi eksklusiivset ja küllusliku, siis on just iO Restoran & Lounge koht, kuhu seda elamust saama minna.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt. 63/4, Tallinn

Maitseelamusteni!

You may also like...