thumb image

Soovitus: 6 restorani, kus väljaspool Tallinnat einestada

Tahad nädalavahetuseks linnast välja sõita? Siin on 6 restorani, mida tasub kindlasti väljaspool Tallinnat külastada. Loe lähemalt!

Kui otsid nädalavahetuseks või puhkuse ajaks mõnusat lõõgastust väljaspool pealinna, loe lähemalt. Siit leiad kuus restorani nii Tallinna lähiümbrusest kui ka kaugemalt, mida tasub kindlasti külastada. Vaata lähemalt, vali oma reisisihtkoht ja broneeri kohad. Lõõgastav puhkus koos parimate kulinaarielamustega võib alata!

Alexander Restaurant

See tunnustatud restoran Pädaste mõisas väärib sõitu Muhumaale. Restorani köögipoole eest vastutab sakslasest peakokk Matthias Diether, kelle varasemalt juhitud restoranid on kaheksal korral välja teeninud ka Michelini tärni. Pädaste köögis on kütkestavalt ühendatud looduslähedased maitsed ja suurlinna parimad võimalused.

Aadress: Pädaste mõis, Muhu

väljasõit

Foto: Alexander Restaurant

Broneeri kohad restoranis Alexander ➤

 

Restoran MO

MO restoran Saaremaal, Kuressaares paikneb Saare Golfi hoones ja pakub imelisi vaateid golfiväljakutele. Kui varasemalt oli restoran rohkem golfimängijatele suunatud, siis nüüd on kõik oodatud. Itaallasest peakoka eestvedamisel läbis MO aasta alguses uuenduskuuri, mille käigus muudeti restorani interjööri ning täiendust sai ka Euroopa köögi menüü.

Aadress: Merikotka 35, Kuressaare

Foto: Restoran MO

Broneeri kohad MO-s ➤

 

Vihula Mõisa Restoran

Elegantne Vihula Mõisa Restoran Lääne-Virumaal asub mõisa peahoone teisel korrusel, kust avaneb imeilus vaade mõisakompleksile. Restorani sõnul on mõisa ajalugu ja peakoka rännakud inspiratsiooniallikaks restorani toitudele, milles kohtuvad Vihula mõisa aed, Lahemaa metsad, Põhja-Norra meri ja Šoti mäed.

Foto: Vihula Mõisa Restoran

Aadress: Vihula küla, Lääne-Virumaa

Broneeri kohad Vihula Mõisa Restoranis ➤

 

Dirhami Kalakohvik

Läänemaal, Dirhami sadamas paiknev armas Dirhami Kalakohvik pakub tänu mereäärsele asukohale aastaringselt kvaliteetseid kalaroogasid. Seega on ka kaks kolmandikku restorani menüüst just kalaroad. Meri on pidevalt vahelduv ja menüü iganädalaselt uuenev, seega võib Dirhami Kalakohvikust alati midagi uut ja huvitavat leida.

Aadress: Dirhami sadam, Dirhami küla, Lääne-Nigula vald

Foto: Dirhami Kalakohvik

Broneeri kohad Dirhami Kalakohvikus ➤

 

Meat Market Steak & Cocktail

See huvitav liharestoran asub otse Tartu südames. Restoran on omale just sellise nime saanud, sest tegemist on liharestoraniga, kus peetakse lugu ka kvaliteetsetest kokteilidest. Nimest ei tasu end aga eksitada lasta, sest menüü on vägagi mitmekülgne. Päevasel ajal on oodatud kõik, kes soovivad saada osa erilistest maitseelamustest, õhtul saab peresõbralikust restoranist hubane kokteilibaar.

Aadress: Küütri 3, Tartu

Foto: Meat Market Steak & Cocktail

Broneeri kohad Meat Market'is ➤

 

Ruhe

Restoran Ruhe on Tallinnast umbes pooletunnise autosõidu kaugusel mere ääres asuv kalarestoran. Seega on menüüs esikohal kala, mis on alati värske, ja kui vähegi võimalik, siis ka kohalik. Kalavalik sõltub sellest, mida meri parajasti pakub. Ruhe eriline asukoht loob restoranis aastaringselt hubase meeleolu, mis teeb toiduelamuse veelgi nauditavamaks.

Aadress: Sadama tee 10, Neeme küla, Jõelähtme vald

väljasõit

Foto: Restoran Ruhe

Broneeri kohad Ruhes ➤

 

Veel restorani uudiseid...