Hõrk mereanniõhtusöök restoran Puris

thumb image

Juba homme, 27. november kell 19:00 korraldab restoran Puri rikkaliku, 6-käigulise õhtusöögi, mis jõuab lauale otse merest! Tutvu menüüga ja pane laud kinni.

Meri on, meri jääb, meri olema peab! Seda võib pidada restoran Puri kokkade mantraks, kelle tööpäev möödub otse merekaldal, Haven Kakumäe jahisadamas. Nõnda nagu nimi juba reedab, on restoran Puri merega üks nii kehas kui vaimus, mistõttu pole midagi ka imestada selle juures, et restorani menüü on täis kõike head-paremat, mida kalurid vetelt kaasa on toonud.

See reede on restoran Puri taas korraldamas oma legendaarset maitserännakut, mis toob einstajateni kõikse hõrgumad merest pärit maitsed. Õhtusöök on mitmekülgne ja koosneb lausa kuuest hõrgust käigust, kus iga roog on leidnud inspiratsiooni lainetevahelt ja merevahust. Puri mereandide maitserännak on ideaalne võimalus nautida toorained ja roogasid, mida argiselt ei kohta ning lõpetada töönädal ühel kõrgel, merisel noodil. Pane laud kinni ja üllata kallimat meeldejääva õhtusöögiga Puris!

Puri 6-käiguline mereanni õhtusöök:

I käik – Austrite Triloogia

II käik – Lõhe äkis

III käik – Kammkarp

IV käik – Maitsepuhastaja

V käik – Merikurat

VI käik – Laimilehe brülee

Puri 6-käigulise õhtusöögi hind on 79€ inimese kohta ning õhtusöök algab reedel kell 19:00. Ole nobe ja pane endale laud varakult kinni, sest kohti on piiratud koguses.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Lesta 16, Tallinn.

Meriste maitseelamusteni!

You may also like...