Uksed valla: Lore kutsub taas terrassile!

thumb image

Uue normaalsusega kohanedes on mitmed restoranid, küll piiride raames, taas oma uksi avamas. Nõnda on lähenenud ootamatule olukorrale ka Lore Bistroo, kes huvilisi jälle külla ootab!

Karantiin jõudis õuele kui välk selgest taevast, mistõttu on kõigil olnud kohanemisega oma kana kitkuda. Lore Bistroo, et end taas jalule saada, alustas kohe kriisi alguses usinalt take-away müügiga, mille abil Lore paljude toidulauale endiselt on ka jõudnud. Kuid enam ei pea pelgalt kodurestoga leppima, sest alates jooksva nädala algusest ootab Lore taas külastajaid kohapeale einestama.

Lore Bistroo, kus argises maailmas ootab külastajaid šikk ja võluv interjöör, on praeguseks kolinud kogu teeninduse sinise taeva alla. See tähendab, et uudistajaid oodatakse terrassile, kus kõik lauad on üksteisest kahe meetri kaugusel ja kus järgitakse korrektselt turvalisusnõudeid. Nakkusohu minimeerimiseks on ka teenindustiim vastavalt rõivastatud – mask näol ja kummikindad käes. Seejuures on teenindus jäänud Lores endiselt tasemele ja isegi plastikmaske kandes, tunneb teeninduspere naeratuse ära juba kaugelt.

Lore Bistroo praegune teenindusreeglistik:

– menüüd on kiletatud ja desinfitseeritakse peale iga kontakti

– istekohad ja lauad desinfitseeritakse peale külaliste lahkumist

– külalistele antakse lauda kasutamiseks desinfitseerimisvahend

– teenindajad kannavad maske ning kummikindaid

Lore meeskond kaitserõivais ja külalisteks valmis!

Lore sõnul on külalistel olnud taasavamise üle vaid rõõm ning peetakse heameelega lugu paika pandud turvalisusmeetmetest. Siinkohal pole ka midagi imestada, sest kes ei tahaks maalilisel merekaldal rahus lõunat nautida, ilma et naaberlaua sumin enda mõtteid mataks. Mine sa tea, vast ongi parem kui varem!

Kuid tõsiasi on see, et karantiiniaeg pole olnud kodumaiste ettevõtetega hell ja on karmi käega lemmikkohtade toimetulekut haavanud. Õnneks, läbi olukorraga kohanemise, on “normaalsus” taas silmapiirile hiilimas ning loodetavasti saame varsti kogetule vaid imestusega tagasi vaadata.

Seniks kohtumiseni, kuid kahemeetrise vahega, juba Lore terrassil!

You may also like...