Lase sügisel hea maitsta – uued menüüd ootavad!

thumb image

Sügis on muutuste aeg! Loe lähemalt, millised uued maitsed sind restoranides sel hooajal ootavad!

Nõnda kui salgavad lehispuud oma rohelised kuued, jätavad ka restoranid enda suviste sulgedega külmade ilmade saabumisel hüvasti. Kuid siinkohal pole tegu kurva sündmusega vaid hoopis põneva js uue algusega. Peakokad on palju katsetanud ja oma loomingulisust proovile pannud, mille tulemusena on sündinud sügismenüüd täis maitseid ja kooslusi, mida varem pole kohanud.

Oleme siinkohal välja toonud kolm restorani, kes viimastel nädalatel uute menüüdeega on välja tulnud! Sea end valmis maitserännakuks, sest restoranid ootavad Sind sügist nautima!

MOON

Esmalt ootab külla restoran Moon, kus menüü on saanud värske lihvi. Restoran Moon esindab pealinnas vene toidukultuuri parimaid palu, sidudes traditsioonilised retseptid kaasaegsete maitsete ja uute võtetega, mille tulemus on alati oi-oi kui hea! Moonis saad alustada oma õhtut klassikalise vene sakuskalauaga ja rüübata kõrvala pitsi viina, siis liikuda edasi tummisema pearoani ning õhtulõpuks nautida tüki parimat kooki. Ees on ootamas elamusterohke õhtu!

Sinu unistuste õhtusöök restoran Moonis:

Eelroog: Baklažaani tartar, granaatõuna, kollase paprika aioli & linaseemne krõpsudega (Vegan,G,L)

Pearoog: Lamba kulbjaaka, pastinaagi, paprikamarmelaadi & punase veini-mündi kastmega

Magustoit: Šokolaadi-mousse portveiniste kirssidega

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Võrgu 3, Tallinn.

RUDOLF

Kuigi reis Prantsusmaale jääb praegult küll seitsme maa ja mere taha, on meie õnneks restoran Rudolf prantsuse köögi parimaid külgi siinsamas, keset Kadriorgu tõetruult esindamas. Rudolfi uus menüü on mitmekülgne, elegantne ja hõrke palu täis. Sind ootab kaviaar, foie gras ning novembri lõpuni saab peakokk Sten Märtini poolt soovitatud roogadele lisada la värskeid trühvleid otse Itaaliast – lihtsalt esmaklassiline!

Milline võiks välja näha õhtusöök Rudolfis:

Eelroog: Kaviaar & kalamari, tuur, forell, siig

Pearoog: Veis, foie gras & trühvel, köögivili, Bearnaise kaste

Magustoit: Laimi-posset, roosa šokolaad

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: R.Tobiase 11, Tallinn

MANTEL & KORSTEN

Kadriorg on peidetud pärle täis ja nende hulka kuulub ka restoran Mantel & Korsten. Kuigi roheline maja, kuhu Mantel & Korsten on end sissee seadnud võib paista esmapilgul tagasihoidlikuna, on seinte vahel peidus lisaks hubasele interejöörile ja laitmatule teenindusele ka ühed pealinna kaunimad maitseelamused. Menüütarvis on inspiratsiooni nopitud Vahemere äärest, mistõttu on restorani maitsekooslused puhtad ja maalähedased. Toiduelamust toetab ideaalselt ka restorani kureeritud veinikaart, kust leiab pudeleid nii uuest kui ka vanast maailmast.

3-käiguline sügisõhtu Mantel & Korstnas:

Eelroog: Juurselleri carpaccio, gorgonzola, Kreeka pähkel & röstitud või

Pearoog: Siig, kapsas, juurselleripüree, tilliõli & vadaku-vetikakaste

Magustoit: “Rafaello” – kookosekreem, kirsisorbett & mandel

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: J. Poska 19a, Tallinn.

Sügiseste maitseelamusteni!

You may also like...