Möödunud kuu TOP 5: Külastajad soovitavad just neid restosid

thumb image
Foto: Fotografiska

Otsid põnevaid restosid, mida sel suvel külastada? Siin on 5 restorani, mis said möödunud kuul külastajatelt kõrgeima keskmise hinnangu!

DinnerBooking koostab igakuiselt edetabelit restoranidest, kes on külastajatelt kõrgeima keskmise tagasiside saanud. Hinnangud on jäetud läbi DinnerBookingu platvormi ning hinnatud on nii kööki, teenindust, atmosfääri kui ka hinna ja kvaliteedi suhet.

Siin nad on – mai TOP 5 restorani. Esiviisikust leiab nii mõnusa suveaiaga resto, kauni panoraamvaatega katuseterrassi kui ka Michelini Bib Gourmandi restorani. Tutvu listiga ja planeeri oma järgmine restokülastus!

5. koht: Snoob

Nõmmel tegutsev restoran Snoob meelitab külastajaid oma kauni ja privaatse suveaiaga. Ümbritsetuna kaunist rohelusest ja roosast lillemerest on Snoob külastajate lemmikpaik, kus head ilma ja sööke nautida.

Snoobi mitmekülgsest menüüst leiab nii kergemaid eineid nagu salatid ja külmad eelroad, samuti on olemas sushimenüü, mis sobib suve nautimiseks kohe eriti hästi. Värskendavad kokteilid, sushi ja kaunis suveaed – suurepärane suve nautimise kombo!

Mida ütlevad külastajad:

Juba mitu aastat on Snoob meie eelistatud restoranide edetabelis. Olgu siis tegemist koolilõpetamise, emadepäeva, sünnipäeva või niisama väljas õhtustamisega – Snoob sobib igal puhul.

Hinnanud Katri, 21. mai 2024

Kindlasti tulen tagasi ja soovitan ka sõpradele. Väga hubane ja mõnusa atmosfääriga koht. Tahaksin proovida ka teisis suurepäraseid roogi, mis menüüs pakkuda olid.

Hinnanud Christine, 15. mai 2024

Hinnang: 5.49 punkti 6st
Aadress
: Pärnu maantee 209a, 11622 Tallinn

4. koht: Fotografiska

Üks külastajate lemmikuid on Fotografiska – Telliskivis asuv restoran, kus oluline koht on jätkusuutlikkusel.

Restoran töötab 0-kulu põhimõttel – „lehest juureni, ninast sabani“. Oma tegevusega ei tekitata jäätmeid juurde ning toidu- ja joogivalmistamisel kasutatakse uudseid leidlikke viise, et kõik järele jäänud taaskasutada. Samale põhimõttele tuginedes pakub Fotografiska mitmekäigulist erimenüüd, mille saab broneeringut tehes juba ette ära valida – nii oskab köök paremini arvestada kogustega, et pakkuda jätkusuutlikku elamust.

Alates suve algusest on Fotografiskas võimalus nautida ka lõunat, mis on casual, paindliku hinnatasemega ja soblik ka kiireks lõunapausiks. Sekka suvised terrassivaated ja külluslik joogivalik ja mõnusad elamused on garanteeritud!

Mida ütlevad külastajad:

Kõik oli suurepärane!

Hinnanud Merilin, 1. mai 2024

Our dinner was perfect; white asparagus, quail and chocolate cake. We’ll come back for sure!

Hinnanud Kaija, 28. mai 2024

Hinnang: 5.54 punkti 6st
Aadress
: Telliskivi 60a/8, 10412 Tallinn

3. koht: Mantel ja Korsten

Üks külastajate lemmikuid on Kadriorus tegutsev armas Mantel ja Korsten. Tegemist on Michelin Bib Gourmandi restoraniga, ehk restoraniga, kus pakutakse tipptasemel toitu hea hinna eest.

Mantel ja Korsten pakub Vahemere köögist inspireeritud menüüd, mida peakokad eestilikus võtmes tutvustavad. Menüüst soovitame kindlasti proovida trühvli ristotost arancinit suitsupardi ja keegelkõrvitsaga, mis on üks külastajate absoluutseid lemmikuid.

Mida ütlevad külastajad:

Aitäh maitsva õhtu eest! Nii toit kui teenindus olid suurepärased. Pole kunagi pidanud pettuma teid külastades.

Hinnanud Bärbel, 1. mai 2024

Kõik oli suurepärane! Jõudu ja edu Teile!

Hinnanud Aivo, 22. mai 2024

Hinnang: 5.68 punkti 6st
Aadress
: J. Poska 19a, 10126 Tallinn

2. koht: Barbarea

Teise koha kõrgeimini hinnatud restode edetabelis sai Barbarea.  Koplis asuv restoran ja naturaalse veini baar pakub eklektilist menüüd, kus suur rõhk on laudkonna vahel jagamiseks mõeldud roogadel.

Elamust pakub kindlasti maitsemenüü – 6 serveeringuga menüü, mis annab hea ülevaate restorani olemusest. Samuti saad eraldi tellida toitusid, näiteks rohumaa maheveise tartar anšoovise aioli ja käsitööfriikartulitega. Või hoopis merivarblase mari koos labnehi, värskete marineeritud lauguliste ja võise malawachiga. Neid maitseid juba mujalt Tallinna restodest ei leia!

Mida ütlevad külastajad:

O my gooodie! nii hea tartar oli ❤️
olin väga üllatatud

Hinnanud Ljubov, 17. mai 2024

Ma olen vaimustuses! Eilne õhtu restoranis oli üks ülimalt meeldiv kogemus. Toit ja teenindus ja üldine õhustik olid mega! Aitäh ja sügav kummardus kogu tiimile! Tuleme jälle 🙂

Hinnanud Kaile, 10. mai 2024

Hinnang: 5.71 punkti 6st
Aadress
: Marati 5, 11713 Tallinn

1. koht: Lahepere Villa

Külastajate lemmikute edetabelis sai esimese koha Lahepere Villa – elamusresto, mis juba avamisest saati figureerib igakuiselt edetabeli tipus.

Kaunis Kloogarannas asuvas restoranis saad nautida tuntud peakoka Silver Saa mitmekäigulist set menüüd. Teeninduse eest hoolitseb maja perenaine Helen Vihtol, endine pikaaegne Eesti Peakokkade Ühenduse tegevjuht. Resto on saanud alguse soovist pakkuda külalistele elamust, mis sõna otseses mõttes peataks aja – ja see on neil igati õnnestunud!

Mida ütlevad külastajad:

Aegade parim võõrustamine! Tunned, et oled oodatud!

Hinnanud Helle, 1. juuni 2024

Ma olen ääretult tänulik, et sain jälle veeta ühe mõnusa õhtu sellises maagilises kohas nagu Lahepere Villa… Silver ikka ja jälle üllatas oma huvitavate ja mega maitsvate roogadega. Aga see kõik maitseb ju veel paremini kui haldjalik majaperenaine Helen oma soojuse ja sõbralikkusega meid alati väga oodatud külalistena vastu võtab ja kuni õhtusöögi lõpuni meie eest armsalt hoolitseb. Suur-suur tänu, et olete just sellised nagu olete ja peatsete uute kohtumisteni.

Hinnanud Maris, 18. mai 2024

Hinnang: 5.85 punkti 6st
Aadress
: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

    Kuidas koostame edetabelit

    Mai edetabel on koostatud 875 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel. NB: Edetabelisse pääsemiseks on restoranil vaja koguda vähemalt kümme arvustust viimase kuu jooksul.

    Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

    Vaata ka: Aprilli TOP 5: Möödunud kuu parimad restod on siin

    You may also like...