2017. aasta esimese poole populaarseimad Tallinna restoranid

thumb image

2017. aastal on seni andnud ligi 400 inimest Eestis enda restoranikülastusest tagasisidet läbi DinnerBookingu. Siin on ülevaade külastajate lemmikrestoranidest Tallinnas.

2017. aasta esimesel poolel andis 374 inimest pärast restoranikülastust oma kogemusele hinnangu arvustades restorani teenindust, toitu ja muud. Külastajatelt sai aasta esimesel poolel kokkuvõttes kõige enam positiivseid arvustusi restoran Kolm Sibulat. Teisel kohal on vanalinnas paiknev Eesti köögi restoran Farm.

Piirideta menüü

Kolm Sibulat ei klassifitseeri end kindla riigi köögi alla. Restorani menüüst võib leida igasuguseid erinevaid kööke, sest seal harrastatakse piirideta söögitegemist, kus kasutusele võetakse näiteks Aasia sugemetega toidud, saksapärane šnitsel, aga ka muud põnevad toidukultuurid üle maailma.

Kolme Sibula menüü mahub täpselt kiirtoidu ja n-ö slow food’i vahepeale. Mõlemast on võetud parimad omadused ja ühendatud need selliselt, et restorani menüü annab edasi maitsed, mis on midagi enneolematut ja erilist.

Näiteid külastajate arvustuste hulgast:

“Suurepärane toit ning tasemel teenindus. Head soovitused teenindaja poolt ning meeldivalt rõõmus tuju.” – Birgit

“Kindlasti üks parima teeninduse ja hinnaklassiga restorane Tallinnas. Kindlasti külastan veel.” – Maarit

“Väga hoolitsev, professionaalne ja lahke teenindaja. Lõi väga hubase ja koduse tunde meis mõlemas. Tänud! Toit suurepärane. Polnud esimene külastus ja tuleme kindlasti tagasi…” – Andre

“My most favorite restaurant. All the food is perfect! Very tasty!!! I want to return to there again and again!” – Elvira

Top 5 restorani külastajate arvustuste põhjal 2017. aasta esimesel poolel

  1. Kolm Sibulat
  2. Farm
  3. Restoran Tchaikovsky
  4. Salt
  5. Restoran MOON

Arvustustest

Kui restoranikülastaja broneerib laua läbi DinnerBookingu, palutakse tal pärast külastust hinnata restorani toitu, teenindust, atmosfääri ja hinna/kvaliteedi suhet.

Restorane saavad hinnata vaid reaalsed külastajad. 2017. aasta esimese poole esiviisiku nimekiri on koostatud 374 restoraniarvustuse põhjal.

Broneeri kohad ➤

 

You may also like...