Soovitus: 6 restorani, kus kala või mereande nautida

thumb image

Siin on midagi kala- ja mereanniaustajaile – 6 restorani, kus nautida hõrgutavaid kalaroogasid või muid põnevaid mereande. Loe lähemalt!

Värsked mereannid maitsevad suurepäraselt, kuid teadagi on üsna tülikas neid kodus ise valmistada. Seega, kui tahad maitsvat kala või ka näiteks hõrgutavaid tiigerkrevette või eksootilist austrit proovida, loe lähemalt.

Siin on kuus tunnustatud restorani, kus saad oma kõhu värskete ja maitsvate kala- ja mereanniroogadega täita!

1. MEKK

Foto: Restoran MEKK

Savoy Boutique hotellis paikneva restorani MEKK mitmekülgsest menüüst leiab muuhulgas kergemaid kalaroogasid nagu supp MEKK-i kalauhhaa ning kogukamaid toite nagu kergelt marineeritud ja küpsetatud siig.

Aadress: Suur-Karja 17, Tallinn

Broneeri kohad MEKKis ➤

 

2. Silk Sushi Bar

Foto: Silk Sushi Bar

Silk Sushi Bar’i menüüst leiate, nagu nimigi ütleb, eelkõige suures valikus sushit. Lisaks traditsioonilistele sushidele valmistavad meeldiva üllatuse ka erilised autorisushid – inari sushi (sushi sojataskutes), sushipallid ning magusad rullid.

Aadress: Kullassepa 4, Tallinn

Broneeri kohad Silk Sushi Bar'is ➤

 

3. Mon Repos

Foto: Restoran Mon Repos

Kadriorus paikneva ajaloolise restorani Mon Repos menüüs on kergema kõhutäite otsijaile näiteks austrid ja tiigerkrevetid. Pearoogade all on näiteks siig, tuunikala ja veel muud põnevat. Kalaarmastaja leiab kindlasti midagi oma maitsele!

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn

Broneeri kohad Mon Repos' ➤

 

4. Salt

Foto: Saltrestoran

Selle armsa pisikese Kadrioru restorani menüü on eksootiliste kalaroogadega täidetud. Saltrestoranis saad alati värskeid austreid, kuid ka erinevaid roogasid nii kaheksajala, makrelli, kammkarpide kui ka muu hõrgutavaga!

Saltrestoran viibib kuni 28. juulini puhkusel.

Aadress: Vase 14, Tallinn

Broneeri kohad Saltis ➤

 

5. Ruhe

Foto: Restoran Ruhe

Neemel, mere ääres paiknev restoran Ruhe on põhiliselt kalarestoran, kust leiab nii kergemaid kalaroogasid nagu austrid ja angerjasupp kui ka erinevaid meresaadustest tehtud pearoogasid nagu klaarsäga kotletid ja suitsutatud kuldmerikoger.

Aadress: Sadama tee 10, Neeme küla

Broneeri kohad Ruhes ➤

 

6. Dirhami Kalakohvik

Foto: Äripäev

Nagu nimigi ütleb, leiab Dirhami Kalakohvikust hulganisti erinevaid kalu nii kõrvalolevatest vetest kui ka mujalt. Kalakohviku menüü on pidevalt vahelduv, et pakkuda kõige värskemaid kalaroogasid. Menüüst ei kao aga külastajate lemmik – Dirhami kalavalik, mis sisaldab marineeritud räimeid, silke ja külmsuitsulõhet.

Aadress: Dirhami sadam, Lääne-Nigula vald

Broneeri kohad Dirhami Kalakohvikus ➤

 

You may also like...