Võta uus aasta vastu GC Gastrobaaris!

thumb image

Tähista mööduvat aastat heade maitsete seltsis ning tervita uut tiiru ümber päikese GC Gastrobaaris!

2020 on juba viimasel ringil ja lõppude lõpuks finišisse jõudmas! Kuigi aasta on olnud tormiline ja ettearvamatu, leiab sellegipoolest paljut mida tähistada! Selle mõttega on päri ka GC Gastrobar, kes on aastavahetuse valguses korraldamas unustamatut õhtut! Plaanitud on mitmekäiguline uue aasta menüü tõeliselt hõrkude maitsetega, mil saab nautida kaunist carpacciot, hõrku veise sisefileed ja muidugi ka maiasmokkade lemmikut, šokolaadikooki! Roogade kõrval ootab külalisi veel eriline tervitusjook ja õhtu vältel on voolmas vahuveinijoad. Meeleolu hoiavad lisaks õhtujuhile üleval DJ DARNO ja kitarrist Aleksandr Žedeljov. Oodata on üht meeleolukat aastavahetust!

GC Gastorbaar ootab sind 31. detsembril külla kella 19.00-ks, et alustada õhtut tervitusjoogiga ja häälestada end eesootavaks. Peale seda, kell 20:00 algab peo põhiprogramm ning alustatakse menüü serveerimisega. Pidustused kestavad uue aastani ning külalised võivad kaasa võtta ka enda ilutulestiku, et siis keskööl restorani tagahoovis kireva tulevärgiga uut aastat tervitada. Valagu šampus ja säragu taevas!

Uusaasta menüü

Eelroad

1. Paltuse carpaccio õunageeli ja rukkileivapuruga

2. Metssiga “Rilette”mädarõika, sidruniporgandi ja jõhvikakastmega

Pearoad

1. Kaheksajalg kollase pipra püree, spinati, noorte kartulite ja kapparite tomatikastmega

2. Veise sisefilee maguskartulipüree, seller konfi, pekanipähklite ja portveinikastme tüümiani ja päikese kuivatatud viinamarjadega

Magustoidud

1. Šokolaadikook soolase karamelli, maapähklite ja vaarikavahuga

2. Mango ja passioni parfe sooja ananassi ja klementiini puruga

Osta pilet üritusele ➤

Aadress: Laboratooriumi 33, Tallinn

Piletihind inimese kohta on 125€ ning eksklusiivne pakkumine hõlmab endas:

– GC Gastrobaari erilist tervitusjooki!

– “Amuse bouche” peakokalt

– Ainulaadset uusaasta menüüd

– Etteasteid muusikutelt: DJ DARNO ja kitarrist Aleksandr Žedeljov

– Huvitavat programmi koos õhtujuhiga

Ent GC Gastrobar ootab külla ka muudel puhkudel, isegi kui tähistada paljut pole ning isutab vaid suurepäraste maitseelamuste järele. Vanalinna peidetud restoranis ootavad sind kaunid road, hubane atmosfäär ja südamlik teenindus. Ideaalne paik, kus lähedastega pühade meeleolus aega veeta ja mälestusi luua. Üllata kallimaid ja pane laud juba täna kinni!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Laboratooriumi 33, Tallinn

Kauneid maitseelamusi!

You may also like...