Novembri TOP restoranid on selgunud!

thumb image

Novembri parimad restoranid on selgunud! Loe lähemalt, mida külastajad oma elamustest räägivad.

Oleme seljatanud järjekordse kuu täis unustamatuid maitseelamusi uute sügismenüüde seltsis. Südameid on võitnud põnevad hooajalised maitsed, kus lava on jaganud õunad, kõrvitsad ja muud kirevad aiasaadused. Ahjus on kerkinud prisked pirukad, pannil särisenud hõrgud liharoad ja potis podisenud krehvtised supid. Restoranide töö on kandnud vilja, sest külalised on jäänud sügismaitsetega imehästi rahule ning tagasiside põhjal on sündinud ka edetabel parimatest toidukohtadest.

Restoranide järjestustabel põhineb arvustustel, mida külastajad on möödunud kuul restoranidele jätnud ja kuhu nad on läbi Dinnerbooking broneerimissüsteemi laua eelnevalt kinni pannud.

1. Mantel & Korsten

This image has an empty alt attribute; its file name is mantelkorsten.jpg

Pole ammu nii meeldivat restoranikülastust olnud. Kõik toidud olid imemaitsvad, teenindus oli super. Kõikide joogisoovitustega jäime väga rahule. Tõeliselt super elamus! Suured kiitused.

Hanneloore, 28. nov 2020

Suurepärane atmosfäär, super maitsvad söögid! Aitäh ülimaitsvate ja uutmoodi põnevate taimsete valikute eest, see oli nii värskendav kogemus. Teenindus oli väga hea ja ootame juba, et jälle tulla!

Minna, 15. nov 202

Osta DinnerDays'ile pilet ➤

Aadress: J. Poska 19a, Tallinn.

2. La Bottega

Oli super, kõik toimis, inimesed, toit, muusika!
Üle pika aja väga positiivne üllatus, meie oleme kindlasti tagasi tulemas, aitäh ja kalmaarid võiks keegi praegu hommikusöögiks tuua

Kai, 20. nov 2020

Esimesest hetkest tundsime, et oleme oodatud. Väga hea ja sõbralik teenindus, kõik toidud imemaitsvad ja mõnusalt soe atmosfäär. Tänud kogu tiimile!

Eike, 4. nov 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Vene 4, Tallinn.

3. Mon Repos

Oli imeline õhtu ja kindlasti külastan uuesti!

Karmen, 14. nov 2020

Väga kena ja hubane restoran, suurepärane toit ja teenindus.

Marge, 10. nov 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn.

4. Fotografiska

Fotografiska / DinnerBooking / foto Tiina-Liina Uudam

Ma olen vaimustuses! Juba ammu ei ole olnud nii fantastilist restoranikogemus. Toit, teenindus, atmosfäär – kõik oli põhimõtteliselt ideaalne.

Kaidi, 20. nov 2020

Lihtsalt WOW! Midagi sellist pole varem kogenud. Toidud, atmosfäär ja super teenindus – see kõik oli ülihea. Palun korrata! 🙂

Jelena, 20. nov 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 60a/8, Tallinn

5. Gianni

Fotografiska / DinnerBooking / foto Tiina-Liina Uudam

Teenindus, toit ja atmosfäär olid suurepärased. Kasutasime ka ettekandeks vajalikku tehnikat, mis oli samuti igati tasemel. Personal kandis maske ja kõikidest ohtusreeglitest oli kenast kinnipeetud.

Kristin, 19. nov 2020

Tõesti oli suurepärane kogemus. Pole mitte ühtegi halba sõna. Kõik toidud olid ideaalselt tehtud ja presenteeritud. Teenindus oli väga väga hea ja professionaalne. Väga armas, et minu mehele tehti sünnipäeva puhul fondant komplimendina. Kõik ootused olid täielikult ületatud. Me tulime restoranist välja nägu naerul ja see on vast kõige tähtsam 🙂

Kerttu, 4. nov 2020

Osta DinnerDays'ile pilet ➤

Aadress: Jõe 4a, Tallinn.

6. Puri

Tänud väga meeldiva teeninduse ja hea maitseelamuse eest. Tuleme kindlasti tagasi- teiega on tore!

Kadi, 20. nov 2020

Väga meeldiv teenindus ja suurepärane toit. Saime kiirelt tähelepanu kui oli vaja ning samas ei olnud asjatut pidevalt segamist kelneri poolt

Hannes, 17. nov 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Lesta 16, Tallinn.

Usaldusväärsed tulemused

Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled mõnes kaunis kohas einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

Maitseelamusteni!

You may also like...