Suve TOP 10: Külastajate lemmikud on elamusrestod ja kohvikud

thumb image
Foto: Köppo resto (Fotograaf Ave Pannal)

Kui oled uute maitseelamuste otsingul, siis siin on midagi sulle. 10 Eesti restorani, mis avaldasid möödunud kuul külastajatele enim muljet – listist leiab nii gurmeerestoranid Tallinnas, tasemel kohvikud kui ka privaatses stiilis nautimusrestoranid.

DinnerBooking teeb igakuiselt ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest, mis online broneerimiseks saadaval on, reastades restoranid neile antud hinnete põhjal. Hindajaks ei keegi muu kui reaalselt restorani külastanud inimesed.

Oleme eraldi välja toonud põnevad elamusrestod ja kohvikud üle Eesti, mis möödunud kuu edetabelisse pääsesid. Terve juuli TOP 10 leiad altpooolt.

Nautimusrestoran Hiiumaa metsade vahel – Köppo resto

Neljanda koha sai sel suvel uksed avanud Köppo resto Pihla Turisimitalus Hiiumaal – saare esimene fine dining stiilis restoran. Köppo vastu on huvi suur olnud ja nii mõnigi toidunautleja on ainuüksi restorani pärast väljasõidu Hiiumaale ette võtnud. Võta hetk, et nautida lummavas metsaatmosfääris privaatsemas stiilis restoranielamust.

NB: Kuna tegemist on hooajalise suverestoga, siis saad restorani külastada vaid augusti lõpuni.

Mida arvavad külastajad:

Parim restoran terves Eestis.

Hinnanud Aigar, 22. juuli 2023

Minu pere on toidu suhtes väga nõudlik, aga nad jäid kõik rahule. Aitäh teile. Palun jätkake!

Hinnanud Sille, 9. juuli 2023

Aadress: Pihla Turismitalu, Kõpu vald, 92212 Kõpu küla

Külastajate üks lemmikutest on Kloogaranna elamusresto

Külastajate lemmikute edetabelis hoiab jätkuvalt esimest kohta Lahepere Villa – ainulaadne restoran kaunis Kloogarannas, kus privaatses stiilis nautida elamuslikku, iga paari nädala tagant vahetuvat menüüd.

Pisikesse restorani tasub laud aegsasti ette broneerida – augustiks on kõik lauad juba broneeritud ja esimese vaba laua leiab alles septembris.

Mida arvavad külastajad:

Kõik oli täpselt paigas nii maitsed kui toidu välimus. Nautisime igat hetke.

Hinnanud Kelli, 29. juuli 2023

Kui tekib võimalus külastan kindlasti uuesti. Suur aitäh perenaisle, kes oli niipalju vaeva näinud nii suurepäraste toitude ja maiuste valmistamisel.

Hinnanud Margit, 23. juuli 2023

Aadress: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

Lummava atmosfääriga Haapsalu kohvik meelitab külastajaid

Suvine aeg meelitab avastama kauneid Eestimaa paiku ja üks neist on kahtlemata Haapsalu. Haapsalus tasub kindlasti külastada romantilise atmosfääriga kohvik-restorani Von Gernet. Tule ja hellita end à la carte lõuna-/õhtusöögiga või naudi pärastlõunast kokteili suveterrassil – Von Gernetis on võrratu maitseelamus kindustatud.

Mida arvavad külastajad:

Toit oli väga maitsev, teenindus kiire ja tähelepanelik, interjöör rahulik ja kaunis, meeldiv vaikne muusika, mis ei häirinud vestlust. Oleme tänulikud ilusa õhtu eest!

Hinnanud Mare, 29. juuli 2023

Suurepärane toit, teenundus ja koht ise. Mul on olnud siiani raske leida seda kõike Haapsalust kuid nüüd olen leidnud lemmiku ja kindlasti külastame teid veel! Jõudu kogu personalile!

Moonika, 7. juuli 2023

Aadress: Supeluse 2, 90502 Haapsalu

Juuli TOP 10 restorani

Need restoranid ja kohvikud võitsid juulis külastajate südamed. Vajuta restorani peale, et külastajate tagasisidet lugeda.

  1. Lahepere Villa, Kloogaranna
  2. Hõlm Restoran, Tartu
  3. NOA Chef’s Hall, Tallinn
  4. Köppo resto, Hiiumaa
  5. Chedi, Tallinn
  6. Von Gernet, Haapsalu
  7. SMAK resto, Tallinn
  8. Barbarea, Tallinn
  9. R14, Tallinn
  10. Mon Repos, Tallinn

Kuidas koostame edetabelit

Juuli edetabel on koostatud 1047 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel. Edetabelisse pääsemiseks on vajalik saada vähemalt 10 hinnangut viimase kuu jooksul.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...