Emadepäeval suu magusaks Gianniga!

thumb image

Punane vildikas kalendris teavitab, et kätte on taas jõudnud aeg emasid poputada ja kõikpidi kiita! Aga mis tooks emale naeratuse näole? Kindlat valemit pole veel kirja pandud, kuid usume, et lummav kook ja amps magusat on kindlasti samm õiges suunas!

Kui ise pole pottide ja pannidega sina peal, kook kunagi ei kerki ja jääb alati seest tooreks, siis Gianni on siin, et õnnetud pagarid hädast välja aidata. Emadepäev on Giannis kiire aeg ja seda eriti restorani usina kondiitri jaoks. Ka sel aastal on Giannis ahi juba soojas ja tainas jõudsalt kerkimas! Kui tuleva aasta olümpiamängudel saaks osaleda võidu küpsetamise või taigna sõtkumisega, siis Eesti kannaks medalikohale just Gianni!

Torte ja kooke saab Giannis valida nende rikkalikust retseptivaramust, mis lööb esmapilgul lausa pahviks! Valik on nõnda mitmekesine ja ahvatlev, et kui ühe tordi välja valid, siis silmad juba nillivad teist. Otsustusvõimetuse leevendamiseks, oleme välja valinud mõned staar-tordid, mis juba kauni emadepäeva veelgi säravamaks võiksid tuleval pühapäeval muuta.

  1. Profitroolitort on rikkalik ja siidine vahukooretort, mida kaunistavad keedukreemiga täidetud profitroolid. Amps sellest tordist, toob ka kõige tormisemal päeval päikse pilve tagant välja!
Profitroolitort

2. Varssavi tort on kondentspiimakreemiga ja kakaobiskviidil laotud kuninglik suutäis. Torti kaunistavad kreeka pähklid ja värsked, happelised sõstrad, mis tasakaalustavad tordi rammusust kaunilt ja jätavad teist käiku küsima.

Varssavi tort

3. Napoleoni tort on alatine hitt ja seda on ka emadepäeval! Giannis ei hoita kunagi maitsetega tagasi, mistõttu ka nende Napoleon on rikkaliku keedukreemi ja aprikoosimoosiga täidetud. Juba mõte lusikatäiest viib suunurgad üles! 😋 

Napoleoni tort

Kas leidsid enda lemmiku? Teame, et valik on raske! Et saada täielik ülevaade Gianni valikust, uuri lähemalt nende lehekülge. Et emadepäevaks jõuaks tort lauale, tuleks võtta Gianniga ühendust hiljemalt kolmapäeva õhtul, kuid tellimusi muudeks puhkudeks ootavad nad ikka tortide puhul E-L ja dessertide puhul E-R.

Kui kodus olla enam ei talu, siis võib sammud aga seada hoopis restorani kohapeale tähistama. Gianni ootab taas avasüli ning lisaks magusale, saab nende juures nautida ka elegantseid pasta- ja pitsaroogasid – saapariigi pärle! Ideaalne võimalus mälestusi luua, mis emal iial ei ununeks.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Jõe 4a, Tallinn.

Maitselamusteni, kallid emad ja kõikse pere!

You may also like...