Elamused ootavad: vaata millised Tallinna restoranid taas uksi avavad

thumb image

Peale kuut nädalat karantiini on mitmed Tallinna restoranid end piiride raames taas avamas ja rahvast külla ootamas. Leia altpoolt enda lemmik, kus sumedaid kevadõhtuid kauni toidu ja joogiga tervitada!

Kohalikust restoranimaastikust on saanud justkui varakevadine lillepeenar, kus peale pikka ja kõledat pakast taimed taas tärkamas ja õitsemas on. Nõnda on ka restoranidega, kes olukorra sunnil pidid end karantiiniks sulgema, kuid on nüüd taas valmis uksi avama ja külalisi kostitama. Samuti pole restoranid lasknud viimastel nädalatel raisku minna, vaid on kasutanud aega, et läbi viia majapidamisprojekte ja nokitseda värskete suvemenüüde kallal.

Pegasus

Kirjanike majas tegutsev restoran Pegasus ootab külalisi kaunile einele! Pegasuse kokad ei visanud panni kriisiajaks nurka, vaid on kasutanud aega, et anda viimne lihv suvemenüüle. Värskes kaardist leiduvate roogade komponendid on kohalikud ent maitsed see-eest uudsed. Menüüst vaatab vastu palju kaunitare, kust selle suve staarideks pürgivad soolatud hiidlest, praetud merikogre filee ja astelpajuhüüvetõeline suvine maitseterännak!

Samuti on Pegasus tagasi platsis lõunapakkumistega, et keskpäevsete linnasuitajate kõhukorin saaks summutatud!

Pegasus ootab külla iga päev 12:00 – 22:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Harju 1, Tallinn.

Ristorante Flavore

Kui isutab klassikaliste saapariigi roogade järele, siis appi tõttab Ristorante Flavore linnahalli lähistel. Flavore esindab klassikalisi Itaalia köögi võtteid ja maitseid, kuid seda kõike moodsa vindiga. Menüüst leiab mitmekesise valiku rikkalikke salateid, külluslikke pastaroogasid ja põnevate lisanditega pitsasid.

Nädala sees ootab Flavore külalisi ka lõunapakkumistega, kus igapäevaselt on valikus uus pitsa ja pasta. Lisaks kohapeal einestamisele, ootab Flavore kõiki huvilisi ka kaasa tellima.

Ristorante Flavore ootab külla iga päev 11:30 – 22:30.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Sadama 7, Tallinn.

Mantel ja Korsten

Kadriorus ootab kundesid taas einestama Vahemere-hõnguline Mantel ja Korsten, kes seniks on tegelenud oivaliste takeaway toitude kaasa müümisega. Kuigi sellega jätkavad nad endiselt, ootab restoran avasüli külla nii vanu sõpru kui ka veel võõraid nägusid. Kindel on aga see, et kes kord on Mantel ja Korstnas käinud, siis keegi teda mujal einestamas pole näinud!

Mantel ja Korsten pakub praegu õhtusöögiks spetsiaalselt kokku pandud erimenüüd, mis koosneb neljast käigust ja maksab 35€ inimene. Ideaalne võimalus kevade tähistamiseks!

Mantel & Korsten ootab külla neljapäevast laupäevani kell 17:00 – 21:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: J. Poska 19a, Tallinn.

Snoob

Kevadine tärkav loodus ja sumedad õhtud on Snoobi kauniks uueks kuueks. Restoran, kes elab Nõmme okkaliste latvade all kui männiriisikas, ootab kohalikke taas köögikunsti nautima. Snoobis saab einestada õdusas siseruumides, kuid soojade ilmade puhul ka suvises ja päikest täis välisterrassil lillede seltsis.

Tööpäeviti vaaritab Snoob ka päevapraade ehk külla oodatakse iga kell!

Snoob ootab külla iga päev 11:00 – 20:30.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Pärnu mnt 209a, Tallinn.

Kolm Sibulat

Ka Kolm Sibulat on kriisist toibumas ja rahvast hõrkude aroomidega enda poole meelitamas. Järgitakse eeskujulikult vajalikke nõudeid, mis nende jaoks tähendab 2 inimest x 2 meetrit x 2 nuudlit – milline valem!

Samuti kostitab resto uute roogadega nagu lõhefilee mee- ja sinepigalsuuri, pärlkuskussi, marineeritud lillkapsas ja tzatzikiga. Magusaks on valmistanud nad suussulava pavlova vaniljekreemi ja värskete marjadega. Kas saaks üldse suvisem ollagi?

Kolm Sibulat ootab külla E-L 12:00-22:00 ja P 13:00-21:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 2, Tallinn.

Nok Nok

Tai roogade esindaja Nok Nok on samuti wokpannid sooja pannud ja ootab taas külla kõiki, kellel on isu tõeliste Aasia vürtside ja maitsete järele. Valik on Nok Nokis rikkalik, mistõttu on iga kord uudne elamus tagatud!

Samuti pakub Nok Nok argiselt päevapakkumisi, sest pole paremat lõunast energiasüsti kui suutäis aasiapäraseid vürtse!

Nok Nok ootab külla iga päev 11:00 – 20:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Vana-Posti 7, Tallinn.

Lore Bistroo

Nagu eelmine nädal juba mainisime, siis ootab Lore Bistroo taas einestama. Lore on ohu minimeerimiseks, kuid ka päikese nautimiseks, kolinud oma teeninduse peamiselt välisterrassile, kus ampsud mööduvad lainete saatel. Toidukorrad on Lores endiselt isutavad ja kaunid nagu nende juures ikka!

Lore bistroo on avatud E-N 12-22, R-L 12-23 ja P 12-21.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Peetri 12, Tallinn

Tasapisi mööduv kriisiolukord ei lahku paraku ohvriteta ning kohalik restoranimaastik on olnud viimasel ajal tugeva löögi all. Seetõttu on ka tore näha, et meie lemmikpaigad on taas end jalule saamas ning olukorrast toibumas. Soovime neile palju edu ja loodame, et madalhooaeg on toonud endaga uue energia, mis nüüd restorane pikalt kannab!

Kauneid maitseelamusi!

You may also like...