Tartus pakub kodust Volbripäeva grilli Restoran Hõlm!

thumb image

Nädalalõpp toob meieni taas nõidusliku Volbriöö ja -päeva. Restoran Hõlm tõttab sel puhul appi, et lisaks leegitsevale lõkkele oleks pidulistel ka rikkalik toidulaud aias kaetud.

Peamine osa Volbripidustustest, mis leiavad alguse 30. aprill, on ürgse tule süütamine ja seeläbi kurjade vaimude peletamine. See aasta on rahval ka mida tõrjuda, kuigi ei maksa loota, et viirusepuhang eestlaste rahvamaagiast lugu peab ja kotid pakib. Kuid tehtud tuld ei maksa soiku jätta ning selle asemel, tuleks pühkida tolmukiht varrastelt ja lasta grillihooaja stardipauk.

Tartu kesklinnas paiknev Restoran Hõlm, olnud saatuskaaslane teiste kodumaiste toidukohtadega, on pidanud kriisiajaks oma uksed ajutiselt sulgema. Kuigi külalisi pole neil olnud võimalik vastu võtta, on Hõlma kokad siiski kööki leiutama ja vaaritama jäänud. Seeläbi sündiski Hõlma grillmenüü, mis on mõeldud koju kaasa tellimiseks, et iga pere saaks omakeskis valgeid õhtuid tähistada.

Hõlma hõrk ja imemaitsev grilllmenüü näeb välja selline:

  • Veise sisefilee sibula ja musta küüslauguga suitsuses marinaadis (1kg / 36€) + veinisoovitus Zinfandel 2012, Conn Creek, Sonoma country, CAL, USA (35€)
  • Sea sisefilee sinepimarinaadis (1kg / 14€)
  • Kohafilee grillpakk köögiviljadega (1tk / 7€)
Hõlma kodukootud sidrunikali 🍋

Lisaks lihavalikule pakub Restoran Hõlm taldrikule veel värvirohkeid põnevaid salateid, legendaarset Hõlma leiba ja omatehtud värsket sidrunikalja.

  • Toome salat Hõlma retseptiraamatust (1kg / 7€)
  • Hõlma kokkade marineeritud kõrvitsasalat (1kg / 7€)
  • Hõlma kokkade põletatud kapsa-kurgi salat (1kg / 7€)
  • Legendaarne Hõlma leib (6€)
  • Omatehtud sidrunikali (1L / 7€)

Tuleva nädalavahetuse tellimusi oodatakse hiljemalt kolmapäevaks, 29.04 kella 14:00ks emailil riina@holmrestoran.ee. Kojuvedu toimub reedel, 01.05 ning Tartu piires on kohale toimetamine lisatasuta!

Nii, et sättige laud õhtusöögiks juba valmis ja eks siis näis, mis laadi külalised grillpeole luua seljas kohale jõuavad.

Maitseelamusteni ja kaunist pidu!

You may also like...