TOP 5: Siin on populaarseimad Tallinna restoranid

thumb image
Foto: PÄRIS

Kui mõtled, millist restorani võiks järgmiseks külastada, siis vaata, milliseid restorane eelistavad pealinlased. Oleme välja toonud Tallinna restoranid, kuhu on viimase kolme kuu jooksul enim broneeringuid tehtud. Menukaimad restoranid on sinu ees!

Millised Tallinna restoranid on populaarseimad ja kuhu on suve jooksul enim laudu broneeritud? Võtsime ette online’s tehtud broneeringud ja saime põneva vastuse. Viis pealinlaste seas populaarseimat restorani paistavad igaüks silma millegi erilisega – kes pakub võimalust einestada lummavas suveaias, kes kostitab autentsete Prantsuse köögi maitsetega. Tutvu populaarseimate restodega, vali välja oma lemmikud, ja proovi ka ise järgi!

5. PÄRIS – Prantsuse köök Tallinna südames

Prantsuse köök Tallinna südames! Vähem kui kaks aastat tagasi uksed avanud PÄRIS on kiiresti tõusnud Tallinna maitserännakute kuumaks sihtkohaks.

Restoranis kohtuvad Prantsuse klassika ja trendikas interjöör, hõrgud delikatessid ja ahjusoojad küpsetised ning kodune atmosfäär ja autentne toit. Äärmiselt võluv restoran, mis lisaks õhtustamisele on populaarne sihtkoht ka hilise hommikusöögi nautimiseks.

Aadress: Maakri 30, 10145 Tallinn

4. Barbarea – Restoran ja naturaalse veini baar

Barbarea on Koplis, Põhjala Tehases asuv restoran ning naturaalse veini baar. Nagu restoran PÄRIS, on ka Barbarea tegutsenud vaid paar aastat, ent on kiiresti tõusnud Tallinna restoranimaastiku üheks külastatuimaks restoraniks.

Restorani menüü on loodud laudkonna vahel jagamiseks ja koos nautimiseks. Rõhku on pandud maitserikastele ja originaalsetele maitsekombinatsioonidele, samuti tooraine kvaliteedile. Röstitud lillkapsa hummus tšilliõli, jogurti ja juuretise pitaga või Põhja-Norra krevetid labnehi, värskete ning marineeritud laukude ja malawachiga – mõnus maitseelamus on garanteeritud!

Aadress: Marati 5, 11713 Tallinn

3. Mon Repos – Lummava suveaiaga restoran Kadriorus

Kadrioru restoran Mon Repos on üks pealinna armastatuimad restorane, kus maitsekalt õhtusööki või hilist hommikusööki nautida.

Mon Repos’ menüü torkab silma huvitavate roogadega. Mitmete toitude algne retsept pärineb sajanditetagusest ajast. Kuna restoranil on nii pika ajalooga maja, taheti ka toidud sellega kuidagi siduda. Peakokk Vladislav Djatšuk tegi põhjalikku eeltööd ja leidis huvitavaid retsepte, kust sai ideid täna menüüs olevate toitude täiustamiseks.

Aadress: Narva mnt 92, 10127 Tallinn

2. Gianni – Naudi autentseid Itaalia maitseid

Restoran Gianni, eeskätt itaallasest peakoka Costantino Vegliantiga, annab edasi autentseid Itaalia maitseid. Tunnustatud Itaalia restoran avas uksed juba üle kümne aasta tagasi ning on endiselt üks populaarseimad ja armastatuimad restorane Tallinnas.

Gianni puhul kiidavad külastajad lisaks autentsetele Itaalia maitsetele ka tasemel teenindust. Suurepärane restoran nii romantiliseks lõuna- või õhtusöögiks, kiireks äriõunaks kui ka muu tähtsa sündmuse tähistamiseks.

Aadress: Jõe 4a, 10151 Tallinn

1. Lore Bistroo – Kohtumispaik Noblessneris

Ja on aeg välja kuulutada suve populaarseim restoran, kuhu tehti enim broneeringuid – selleks on Noblessneris asuv Lore Bistroo. Restoran on kujunenud üheks sõpradega kokkusaamise ja perekondlikult kvaliteetaja veetmise keskpunktiks.

Lore Bistrood juhivad Janno Lepik ja Kristjan Peäske, vastavalt kokk ja sommeljee, ühel kireks hea toit ja teisel kaunid veinid. Mitmed võivad tunda meeste tegemisi juba restoranist Lee. Lore bistroos on nende missioon pakkuda ahvatlevalt eklektilist menüüd, mis koosneb mõnusalt moodsa vindiga vanadest headest mugavustoidu klassikutest.

Aadress: Peetri 12, 10415 Tallinn

Edetabel on koostatud broneeringute põhjal, mis on viimase kolme kuu jooksul tehtud läbi restoranide kodulehe või otse DinnerBookingu lehelt. Arvesse oleme võtnud vaid neid restorane, kellel on DinnerBookingus tutvustav profiil.

You may also like...