TOP 5: Siin on populaarseimad Tallinna restoranid

thumb image
Foto: PÄRIS

Kui mõtled, millist restorani võiks järgmiseks külastada, siis vaata, milliseid restorane eelistavad pealinlased. Oleme välja toonud Tallinna restoranid, kuhu on viimase kolme kuu jooksul enim broneeringuid tehtud. Menukaimad restoranid on sinu ees!

Millised Tallinna restoranid on populaarseimad ja kuhu on viimase kolme kuu jooksul enim laudu broneeritud? Võtsime ette veebis tehtud broneeringud ja saime põneva vastuse. Viis pealinlaste seas populaarseimat restorani paistavad igaüks silma millegi erilisega – listist leiab nii Prantsuse kui ka Itaalia köögi restorani, samuti restorani, mis on hiljuti just uude moodsasse asukohta kolinud. Tutvu populaarseimate restodega, vali välja oma lemmikud, ja maitseelamused võivad alata!

5. Fotografiska – Fotograafia, kunst ja hea toit

Üks populaarseimaid restorane on Fotografiska – samanimelise fotokunstimuuseumi kõrgeimal korrusel paiknev restoran.

Restoran on kantud „Kestliku naudingu” ideest, kus kontseptsiooni keskmes on toit, mis ühteaegu nii maitseb kui ka mõjub meile hästi. Restoran töötab 0-kulu põhimõttel. Kõik, mis õiest juureni või ninast sabani, leiab kasutust – nii köögis kui ka baaris. Soovitame silma peal hoida ka restorani eriüritustel, mis annavad võimaluse kombineerida näituse- ja restoranikülastus. Ainulaadne elamus on garanteeritud!

Aadress: Telliskivi 60a/8, 10412 Tallinn

4. Kolm Sibulat – Uus asukoht Maakri kvartalis

Üks viimase kolme kuu külastatuimad restorane on Kolm Sibulat, mis suve lõpul vanast asukohast populaarsesse Maakri kvartalisse kolis. Külastajad uue asukoha hästi vastu võtnud.

Varasemalt juba üle 10 aasta Telliskivi tänaval tegutsenud restoran on saanud uue hingamise. Värskenduse on saanud nii menüü, interjöör kui ka joogikaart. Tegemist on siiski vana hea Kolme Sibulaga, millele annavad tõestust kasvõi Kolmele Sibulale omaseks saanud telliskiviseinad, mis ka uues asukohas oluliseks sisustuselemendiks on.

Aadress: Maakri 19/1, 10145 Tallinn

3. Gianni – Naudi autentseid Itaalia maitseid

Restoran Gianni, eeskätt itaallasest peakoka Costantino Vegliantiga, annab edasi autentseid Itaalia maitseid. Tunnustatud Itaalia restoran avas uksed juba üle kümne aasta tagasi ning on endiselt üks populaarseimad ja armastatuimad restorane Tallinnas.

Gianni puhul kiidavad külastajad lisaks autentsetele Itaalia maitsetele ka tasemel teenindust. Suurepärane restoran nii romantiliseks lõuna- või õhtusöögiks, kiireks äriõunaks kui ka muu tähtsa sündmuse tähistamiseks.

Aadress: Jõe 4a, 10151 Tallinn

2. PÄRIS – Prantsuse köök Tallinna südames

Prantsuse köök Tallinna südames! Vähem kui kaks aastat tagasi uksed avanud PÄRIS on kiiresti tõusnud Tallinna maitserännakute kuumaks sihtkohaks.

Restoranis kohtuvad Prantsuse klassika ja trendikas interjöör, hõrgud delikatessid ja ahjusoojad küpsetised ning kodune atmosfäär ja autentne toit. Äärmiselt võluv restoran, mis lisaks õhtustamisele on populaarne sihtkoht ka hilise hommikusöögi nautimiseks.

Aadress: Maakri 30, 10145 Tallinn

1. Lore Bistroo – Kohtumispaik Noblessneris

Ja on aeg välja kuulutada viimase kolme kuu populaarseim restoran, kuhu tehti enim broneeringuid – selleks on Noblessneris asuv Lore Bistroo. Restoran on kujunenud üheks sõpradega kokkusaamise ja perekondlikult kvaliteetaja veetmise keskpunktiks.

Lore Bistrood juhivad Janno Lepik ja Kristjan Peäske, vastavalt kokk ja sommeljee, ühel kireks hea toit ja teisel kaunid veinid. Mitmed võivad tunda meeste tegemisi juba restoranist Lee. Lore bistroos on nende missioon pakkuda ahvatlevalt eklektilist menüüd, mis koosneb mõnusalt moodsa vindiga vanadest headest mugavustoidu klassikutest.

Aadress: Peetri 12, 10415 Tallinn

Edetabel on koostatud broneeringute põhjal, mis on viimase kolme kuu jooksul tehtud läbi restoranide kodulehe või otse DinnerBookingu lehelt. Arvesse oleme võtnud vaid neid restorane, kellel on DinnerBookingus tutvustav profiil.

You may also like...