Soovitus: 3 kohta Tallinnas värskendava kokteili nautimiseks

thumb image

Päike, suvi ja kaunid ilmad on käes! Nüüd on veel vaja haarata kätte klaasike jahutavat jooki ja suve võib juba täiel rinnal nautida. Seetõttu oleme välja valinud kolm kohta, kus värskendava joogiga end Tallinnas kuumal päeval kostitada.

Pegasus

Vanalinna müüride vahel paiknev restoran Pegasus on rahva seas tuntud oma mitmekesise menüü poolest, kuid lisaks söögile on neil ka rikkalik joogikaart. Kohe restorani uksest sisse astudes, avaneb külastajal vaade pudelimerele: kanged ja lahjemad, suvised ja talvised, kohalikud ja eksootlised. Selle valiku baasil on Pegasuse andekad baarmanid argiselt ka põnevaid uusi kokteile leiutamas, kust siis väljavalitud joogikaarti jõuavad. Hiljutine Pegasuse signatuurkokteil on Orange is the new pink, kuid joogikaardist leiab ka muidu tuntud klassikuid.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Harju 1, Tallinn.

R14

Kui teed viivad lõõmavalt päikselisel päeval Rotermani kvartalisse, siis soovitame sammud seada restorani R14, kus külalisi ootab kaardis lisaks maitsvatele roogadele ka äge valik jooke. Olles juba nimepoolest veinirestoran, on R14 tuntud Tallinnas kohana, kus hea jook on alati hinnas. Olgu selleks siis hea aastakäigu vein või baaris valmis segatud värske kokteil, teab R14 hästi kuidas janu vastu igal rindel võidelda. Värskendava kokteili nautimiseks on restoranil samuti avatud avar välisterrass, kus päikese käes linnamelu nautida.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Rotermanni 14, Tallinn.

Chedi

Olevimäe tänaval paiknev idamaine Chedi, on tuntud pealinnas ennekõike oma aasiapäraste maitsete poolest. Chedi menüüst leiab kõiksugu eksootilisi hõrgutusi, mistõttu menüü sirivimine on nende pool alati põnev. Lugemisrõõm kandub edasi ka joogikaardis, kust vastu vaatab kirev assortii kokteile. See suvi kutsub Chedi proovima idamaise kokteili Yuzu Spritz, mil on värskendav tsitrusenoot. Kuna lähiajal keegi meist veel Aasiasse ei jõua, siis retk Chedisse on ideaalne reisihimu leevendamiseks!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Sulevimägi 1, Tallinn.

Kaunist kokteilitamist!

You may also like...