Saage tuttavaks uue restoraniga Maarjamäel, Riviera Palais Brasserie

thumb image

Kui Maarjamäge on senini tuntud maaliliste vaadete, ajalooliste hoonete ja õdusese poolest, siis nüüd on tunnuste sekka lisandunud ka prantsuse maitsed. Seda seetõttu, et hiljuti avas künkapealse lossi saalides uksed prantsuse suunitlusega restoran Riviera Palais Brasserie.

Riviera Palais Brasserie on Maarjamäe lossiruumidesse toonud uue hingamise ja energia, et pakkuda seni kultuursele muuseumirännakule lisaks ka rikkalikku maitseelamust. Ent verivärske brasserie pole esimene restoran, kes ajaloolises hoones melu üleval hoiab, sest juba Vabariigi algul möödunud sajandil resideerus samades ruumides pealinna populaarseim ja luksuslikuim restoran-öölokaal Riviera Palais. Ammutades inspiratsiooni sajanditaguse restorani edust ja kandes eelkäiaga ka sama nime, tõotab kaasaegne Riviera Palais Brasserie olema sarnaselt märgilise tähtsusega paik kohalikul restoranimaastikul, pakkudes unustamatuid restoranielamusi.

Innuka meeskonna kätetöö

Riviera Palais oskab külalised ära võluda juba esimese külastusega, pakkudes kõrgetasemelist klienditeenindust, lummavat interjööri ja keelt alla viivat söögielamust. Kuigi jääb mulje, et see tase on saavutatud üleöö, siis tegelikult põhineb see restorani meeskonna aastatepikkusel kogemusel. Nimelt on brasserie rajanud samad usinad inimesed, kes on Kadriorus peituva restoran Salt Tallinna toidumaastikul kehtestanud. Salt on linnas tuntud ennekõike põnevate maitsekoosluste ja uuendusmeelsuse poolest, kust ilma elamuseta lahkuda juba ei saa. Sama sihi on meeskond seadnud ka Maarjamäel sirguva brasserie puhul, kuid seda seekord prantsuse köögi raamides. Kes Saltist elamuse on kätte saanud teab, et Riviera Palais on juba koht mis külastust väärib!

Einesta kui Pariisi tänavail

Toidukord Riviera Palaisi pool

Nõnda nagu nimi juba reedab, on Riviera Palais esindamas kodumaal veidi kaugemaid maitseid, mis on inspiratsiooni leidnud prantsuse köögist. Igapäevaselt on valikus erinevad mereannid alates austritest ja lõpetades klassikaliste Marseille stiilis merekarpidege, Boeuf a la tartar, saiahõrgutised, foie gras, merquezi vorstide ja imetabased krepid. Tunne end kui Pariisis! (või hoopis kui Maarjamäel!)

Riviera Palais jätkab ka kuldajastul populaarsust kogunud kella viiese teega, mille saatel saab nautida ka kohapeal valminud magusaid hõrgutisi. Samuti ootab Pühapäeviti külastajat brunch, pakkudes suurepärast võimalust ühendada kultuurne muuseumivisiit rikkaliku maitserännakuga. Hommikusöögi menüüst leiab palju põnevat, näiteks rohekarpide ja comte juustuga ahjuomleti või hoopis kartulipliinid graavilõhe ja peterselli-tüümiani-murulaugu kastmega. Ajalooteadmised muuseumist kaasa võetud ja kõht head paremat täis, võib nädalalõppu lausa vägagi edukaks pidada!

Elamusi igaks tähtpäevaks

Kui Riviera Palais Brasserie on ennekõike paik, kus nautida hõrku lõunat sõprade seltsis või romantilist õhtusööki kalllimaga, siis ootab restoran külla ka teistel puhkudel. Paiknedes Maarjamäe lossiruumides, on restoranil ürituste võõrustamiseks mitmeid maagilisi paiku nii siseruumides kui ka hoovis. Võttes enamat miljonivaatest Tallinna lahele, on võimalik korraldada nii lustakaid sünnipäevapidustusi kui ka peenemat sorti üritusi, kus brasserie meeskond katab laua hea ja paremaga. Et leida parim lahendus just endale, võta lähemalt ühendust Riviera Palais meeskonnaga, sest neil ideid juba jagub.

Bon appétit ja kohtumiseni Maarjamäel!

Brasserie on avatud:
T: 10 – 20; K-N: 10 -22; R-L: 10 – 22.30 ja P: 10-18

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Pirita tee 56, Tallinn

You may also like...