TOP 5 restorani, mis juunis külastajatele silma jäid

thumb image

Millised 5 restorani võitsid möödunud kuul külastajate südamed? Loe altpoolt lähemalt.

Oleme vaikselt seljatamas suve päikselist esimest poolt, mil üle mitme kuu sai taas restorane külastada ja kohalike kokkade imeroogasid nautida. Selle käigus on tekkinud ka edetabel paikadest, mis sel juunikuul einestajatele eriti silma jäid. Järjestustabel põhineb arvustustel, mida külastajad jätsid restodele, kuhu nad läbi Dinnerbooking broneerimissüsteemi laua olid kinni pannud. Mine sa tea, äkki leiad nimistust enda tulevase lemmiku.

1. 180° by Mathias Diether

Šikk ja meeldiv atmosfäär. Teenindus sujuv, sundimatu ja sõbralik. Toit on imeline – elevus ja nauding.

Merje, 12. juuni 2020

Üks lemmikumaid restorane Euroopas. Suurepärane atmosfäär ja võrratu toit.

Evelyn, 6. juuni 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Staapli 4, Tallinn.

2. Snoob

Väga meeldiv õhkkond ning ülitore teenindus noormehe poolt. Toit samuti väga maitsev! Edu edaspidiseks! 🙂

Kaia, 15. juuni

Saime oma pisikese pere tähistamise teha väga meeldiva teenindusega mõnusa atmosfääri ja imehea toiduga kohas, terve pere kiitis ja oli üllatunud. Jõudu kõigile ja eriline tänu meid teenindanud neiule!

Janelle, 11. juuni 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Pärnu mnt 209a, Tallinn.

3. Mon Repos

Parimad maitseelamused üle pika aja!

Anneli, 2. juuli 2020

Ülimalt sõbralik teenindus, vahva väike lastetuba ning meeldivad maitseelamused tegid mu sünnipäeva oma kõige kallimate seltsis suurepäraseks. SUUR aitäh! Tulen kindlasti peagi jälle. Näiteks ilusa ilmaga imekauni lilleaiaga terrassile.

Erle, 11. juuni 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn.

4. Fotografiska

Oli imeline pühapäeva hilishommik Fotografiska restorani katuseterrassil! Toit, teenindus, atmosfäär – kõik oli suurepärane! Aitäh teile!

Airi, 14. juuni 2020

Uus ja huvitav restoran, atmosfäär vaba ja sundimatu. Teenindus entusiastlik ja sõbralik. Toidu peale mõtisklesin veel mitu päeva, et kuidas need maitsed ikka nii osavalt paigas olid – väga nauditav. Tänan!

Merja, 13. juuni 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 60a/8, Tallinn

5. Gianni

Toit, teenindus ja joogivalik super! Kui selles restoranis palute tuua endale klaasikese head veini, ei pea te kahtlema selles mida tuuakse, sest teenindaja teeb just teile sobiva valiku mida võib usaldada. Spagettid on seal linna parimad.

Tänud meeldiva õhtusöögi eest.

Benno-Mihkel, 3. juuli 2020

Väga super kogmus! Parim toit ja teenindus Tallinnas.

Jaana, 25. juuni 2020

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Jõe 4a, Tallinn.

Usaldusväärsed tulemused

Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled mõnes kaunis kohas einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

Maitseelamusteni!

You may also like...