Top 5: Nendesse restodesse on viimase kuu jooksul enim laudu broneeritud!

thumb image

Mai alguses avati restoranide ja kohvikute terrassid ning alates järgmisest nädalast saab jälle restode siseruumides einestada! See tähendab, et külastajatel on taas võimalus laud oma lemmikkohta broneerida. Vaata järgi, millised restod on broneeringute edetabeli eesotsas!

Teade, et maikuust saab taas avada väliterrassid ja õige pea ka siseruumid, oli kauaoodatud uudis nii toidusõpradele kui ka restodele enditele. Kiirelt asuti korrastama terrasse, samuti uuendas nii mõnigi restoran oma menüüd!

Kuhu on alates maikuu algusest aga enim lauareserveeringuid tehtud ja milliseid restorane on toidufännid enim igatsenud? Võtsime ette läbi DinnerBookingu tehtud broneeringud viimase kuu jooksul ning tulemused on teie ees:

5. Snoob: ilusa suveaiaga resto

Fotod: @snoobresto

Viienda koha sai seekord Snoob Resto! Nõmmel Rahumäel jaama juures tegutsev resto jääb oma armsa väljanägemisega maja ja kaunite lilleamplitega kindlasti silma! Alates maikuu algusest on olnud avatud restorani suveaed, mis sobib suurepäraselt ilusate ilmade nautimiseks. Külastajad on oma tagasisides välja toonud mõnusa atmosfääri, meeldiva teeninduse ja muidugi ka maitsva toidu.

Restorani menüü on mitmekesine – Snoob on sobiv koht nii hiliseks hommikusöögiks nädalavahetusel, kosutavaks lõunaks argipäeval kui ka a la carte menüü nautimiseks õhtul. Lisaks leiab menüüst põnevad joogivalikud.

Kus: Pärnu maantee 209a, 11622 Tallinn

4. Ruhe: merevaade ja puhtad maitsed

Fotod: @restoranruhe

Tallinnast 30 minuti autosõidu kaugusel asub kalarestoran Ruhe, mis oma mereäärse asukohaga on ideaalne koht lõõgastumiseks. Tundub, et külastajad oskavad seda hinnata, sest peale terrasside taasavamist on Ruhe olnud üks populaarsemaid valikuid.

Toidu poole pealt saab Ruhes esile tuua puhtad maitsed ja kvaliteetse tooraine, samuti võetakse tagasiside alati kuulda, et ikka järjest paremaks saada! Ruhe menüü on suvele vastu astudes läbinud uuenduskuuri – peale kala võib menüüst leida ka muid põnevaid maitseid. Vaata pilte!

Kus: Sadama tee 10, Neeme küla, Jõelähtme vald, 74226 Harjumaa

3. Puri: esmaklassiline elamus

Fotod: @purirestoran

Kolmanda koha sai Haven Kakumäe sadamas asuv skandinaavialike mõjutustega restoran Puri. Rõhku on pandud toidu- ja veinikaardile ning nende kahe harmoonilisele kokkusobitamisele. Lisaks kaunile ja maitsvale toidule pakub silmailu ka vaade sadamale ja päikeseloojangule. Kõik need elemendid kokku loovad tõelise harmoonia!

Harmoonilisest elamusest Puris annavad aimu ka külastajate hinnangud, millest on näha, et restorani juures hinnatakse esmaklassilisi toite, professionaalset teenindust ja miljonivaadet. Tasub külastamist!

Kus: Lesta 16, 13516 Tallinn

2. Fotografiska Tallinn: kunst ja hea toit käsikäes

Fotod: @restoran.fotografiska.tallinn

Telliskivi Loomelinnakus asuv Fotografiska on palju enamat kui restoran – seal saavad kokku kunst, hea toit, muusika, disain ja avatud mõtteviis. Fotografiska veebilehel leiad info hetkel käimasolevate näituste ning ürituste kohta – tasub proovida! Restoranipoole pealt on hetkel avatud nii katusebaar kui väliterrass, järgmisest nädalast juba ka restoran ise.

Viimase paari nädala jooksul on Fotografiska pakkunud terrassimenüüd, mida iga päev on natuke kohandatud – läbi on proovitud toite, mida hiljem järgmisesse menüüsse lisada, samuti on katsetatud midagi, mis muidu on restorani kontseptsioonist kaugemale jäänud. Terrassimenüü on saadaval 22. maini, peale mida leiad mõned põnevatest katsetustest ehk juba peamenüüst!

Kus: Telliskivi 60a/8, 10412 Tallinn

1. Mon Repos: võluv atmosfäär ja suurepärased toidud

Fotod: @monreposrestoran

Ja esikoha napsas Mon Repos! Võluva interjööri ning suurepäraste toitudega Mon Repos on peale taasavamist olnud külastajate seas ülimalt populaarne. Põhjuseks võib olla nii kaunis aed, soe teenindus või hoopis toidu- ja joogimenüü – igatahes on just see restoran nii mõnegi einestaja vaieldamatu lemmik!

Mon Repos, mis prantsusekeeles tähendab “minu puhkust”, on tõepoolest sobiv koht puhkepausiks. Kaunis maja, kus restoran toimetab, on pika ajalooga. Esialgu oli hoone mõeldud elumajaks, kuid seejärel tehti maja ümber restoran-kabaree-kasiinoks, peale seda korterelamuks ning nüüd on hoone lõpuks Mon Repose päralt!

Kus: Narva mnt 92, 10127 Tallinn

Maitseelamusteni!

You may also like...