Miks restoranikülastus ette broneerida?

thumb image

Broneerida või mitte? Selles on küsimus. Restorani minekuks on alati soovitav külastus ette broneerida. Aga miks?

Küsimus on mõistetav ja seda on ka vastus. Põhjuseid on mitmeid ja mõned neist palju kaalukamad, kui oht, ülerahvastatuse korral, lauast ilma jääda. Vaatleme neid põhjalikumalt.

Vastastikune sümbioos

Broneeringute põhjal saab restoran sujuvamalt ette planeerida kogu oma töötsüklit: kuidas oma meeskonda jaotada, kui palju toorainet ette varuda, kui mitmeid ettevalmistusi teha jne.

Mida vähem on restorani tihedas õhtus ettenägematuid üllatusi, seda stressivabamalt ja positiivsemalt saab köögikollektiiv toiduvalmistamisele keskenduda.

Tallinnast 100km eemal Läänemaal asuva Dirhami kalakohviku juhataja Annely toob oma igapäevaelust praktilise näite. Kuna kohvik asub kauni looduse keskel, eemal linnamürast ja suurematest keskustest, siis on etteplaneerimine tõeliselt oluline, et kõik külalised meeldiva elamuse saaksid ja ka töötajaid üle ei koormataks. “Ka vaid paar tundi ette tehtud broneering aitab kliendiga paremini arvestada,” lisab Annely.

foto | Lauri Laan

Dirhami kohviku näitel on oluline teada, et nende terrassile laudu broneerida ei saa, kuna väljas einestamiseks sobiva ilma puudumisel ei oleks võimalik kõiki inimesi siseruumi mahutada. Küll aga saab ilusa ilma korral ja vaba laua olemasolul väliterassile ümber kolida.

Seega on meeldejääva söögielamuse garanteerimiseks tõeliselt oluline ohjad enda kätte võtta ja enda tulekust restoranile ette teatada.

foto | Carlos Lopes

Planeerimine rikastab

Eelnevalt broneeritud õhtusöök aitab ka oma päevaplaani sättimisel. Teadmine, et õhtusöök on plaani võetud kindlal kellaajal, aitab päeva produktiivsemaks muuta.

Ning lisaks tagab ettebroneerimine kindluse, et soovitud restoranis jagub kohti nii Sulle, kui Su kaaslas(t)ele.

Personaalsed soovid

Broneerimisel on veel häid omadusi. Nimelt saab alati oma lisasoovidest restorani eelnevalt informeerida. Võimaluse korral võetakse külalise soove prioriteetselt arvesse.

Nii ei pea teenindaja viimasel minutil lastetooli otsima, või laudu kokku/lahku lükkama, jm., vaid selle kõigega on juba eelnevalt arvestatud. Mis omakorda annab külastajale märku sellest, et ta on restorani oodatud.

Ning lisaks on ka suurem võimalus just endale sobiv lemmiklaud, aknaäärne õhtusöögikoht garanteerida.

Maitseelamusteni!

You may also like...