Oktoobri TOP 5: Need restod said külastajatelt kõrgeima hinnangu

thumb image
Foto: GMP Pühajärve Restoran

Kui otsid head restot, mida külastajad kiidavad, siis siin on midagi sulle – Eesti restoranid, mis said külastajatelt oktoobris kõrgeima keskmise hinnangu. Tutvu edetabeliga ja pane paika oma järgmine restokülastus!

Võtsime ette möödunud kuul restoranidele jäetud tagasiside, et näha, millised restod said külastajatelt kõrgeima keskmise hinnangu. Hindamisel on arvesse võetud nii teenindust, atmosfääri, maitseelamusi kui ka hinna ja kvaliteedi suhet.

Seekordses TOP 5-s on tervelt kolm restorani väljaspool Tallinna. Tutvu külastajate lemmikutega ja pane paika oma järgmine restokülastus!

5. koht – Snoob resto

Nõmmel tegutsev Snoob on mõnus pererestoran, mis on püsivalt üks külastajate lemmikutest. Snoobi puhul hinnatakse nii head toiduvalikut, suurepärast teenindust kui ka restorani üldist muljet. Samuti on kiituse osaliseks saanud Snoobi päevapakkumised, mis pakuvad sõbraliku hinna eest hellitavat maitseelamust.

Mida arvavad külastajad:

Einestasime oma välismaa külalisega mitmes restoranis ja ta ütles, et Snoob on parim! Hea toiduvalik, suurepärane teenindus ja restorani üldine mulje.

Hellis, 2. oktoober 2023

Lihtne on broneerida, toit oli ülimaitsev ja teenindus lihtsalt suurepärane. Aitäh!

Iren, 25. oktoober 2023

Loe Snoobile jäetud arvustusi siin.

Skoor: 5.58 / 6

Aadress: Pärnu maantee 209a, 11622 Tallinn

4. koht – GMP Pühajärve restoran

Lõuna-Eestis Otepääl asuv GMP Pühajärve on hinnatud restoran, mida tullakse külastama kasvõi teisest Eesti otsast. Köögipoolt juhib tunnustatud peakokk Koit Uustalu. Olles ümbritsetud kauni Lõuna-Eesti looduse pärlitega, austab restoran oma köögis kohalikke saadusi ja eestimaist toidukultuuri. Toidud mitte ainult ei maitse hästi, vaid pakuvad ka silmale elamust.

Mida arvavad külastajad:

Saime GMP restorani külastades väga meeldiva kogemuse osalisteks. Toit üllatas meid suurepärase maitsega ja kauni serveeringuga. Tellimus täideti kiiresti ja teenindus oli ülisõbralik. Oleme väga tänulikud!

Varje, 18. oktoober 2023

Väga maitsev toit, kiidusõnad kokale!

Kristi, 20. oktoober 2023

Loe GMP Pühajärvele jäetud arvustusi siin.

Skoor: 5.62 / 6

Aadress: Tennisevälja 1, 67405 Valgamaa

3. koht – Mon Repos

Kolmanda koha sai Kadrioru restoran Mon Repos. Restoran pakub mõnusat ja võluvat atmosfääri, kus tunned end kui puhkusel – ka restorani nimi Mon Repos tähendab prantsuse keeles “minu puhkust”. Köögipoole eest vastutab tuntud peakokk Vladislav Djatšuk, kes on mitmete toitude puhul saanud inspiratsiooni restorani pika ajalooga majast. Menüüs on ka roogade juures ära märgitud, mis ajast algne retsept pärineb, ja kust raamatust see võetud on.

Mida arvavad külastajad:

Mon Repos on alati kindla peale minek. Kvaliteet ei ole aastate jooksul muutunud ning ei ole ühegi külastuse ajal pidanud milleski pettuma. Teenindus oli eile suurepärane, toidud jätkuvalt äärmiselt maitsvad.

Maarja, 21. oktoober 2023

Suur tänu väga meeldiva teeninduse ja maitseelmuste eest!

Liliann, 15. oktoober 2023

Loe Mon Repos restoranile jäetud arvustusi siin.

Skoor: 5.68 / 6

Aadress: Narva mnt 92, 10127 Tallinn

2. koht – Hõlm Restoran

Restoran Hõlm on üks Tartu kulinaariamaastiku lipulaevadest, kes on oma koha välja teeninud pakkudes alati suurepäraseid maitseelamusi, sõbralikku teenindust ja kutsuvat interjööri. Ülikooli tänaval asuvas Hõlmas on elamused garanteeritud ning menüüst leiab alati kauneid ja uudseid kodumaiseid maitseid. Tartut külastades absoluutselt kohustuslik restoran!

Mida arvavad külastajad:

Väga meeldis meid teenindanud Kristel M. Väga soe suhtumine. Toidud maitsvad. Seega meie oma õhtuga väga rahul. Soovitan!

Angela, 16. oktoober

Teenindus oli super ja veinisoovitused klappisid meie mõnevõrra kirju toiduvalikuga.

Indrek, 16. oktoober

Loe Hõlm restoranile jäetud arvustusi siin.

Skoor: 5.72 / 6

Aadress: Ülikooli 14, 51003 Tartu

1. koht – Lahepere Villa

Külastajate lemmikute edetabelis sai esimese koha elamusrestoran Lahepere Villa. Kaunis Kloogarannas, Lahepere lahe ääres asuvas restoranis saad nautida iga kahe nädala tagant vahetuvat menüüd, mille chef Silver Saa kohalikust toorainest kokku paneb.

Restoran avas uksed paar aastat tagasi ja on avamisest saadik olnud üks külastajate lemmikuid.

Mida arvavad külastajad:

Taaskord väga tore kogemus. Toit oli maitsev ja väga meeldiv, et kokk oli vastutuleilik ning tegi menüü osas taimetoitlasele suured erandid. Teenindus samuti väga sõbralik ja hea. Kindlasti tuleme uuesti ning soovitame ka sõpradele.

Gerdi, 26. oktoober

Vahetu ja soe teenindus, maitsekombinatsioonid lihtsalt oivalised, kena kodu Kloogaranna mändide all. Tõeline nauding 🙂
Kiitus ja kummardus kõigile asjaosalistele!

Pille, 19. oktoober

Loe Lahepere Villale jäetud arvustusi siin.

Skoor: 5.88 / 6

Aadress: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

Kuidas koostame edetabelit

Oktoobri edetabel on koostatud 752 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel. Edetabelisse pääsemiseks on restoranil vaja koguda vähemalt 10 arvustust viimase kuu jooksul.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...