Vaata, millised restod pääsesid veebruaris esiviisikusse!

thumb image

Millised viis restorani võitsid veebruaris rahva südamed? Loe altpoolt juba lähemalt.

Aasta lühim kuu on selleks korraks läbi – kuigi riiklikud piirangud olid veebruaris pidevas muutumises, oli siiski võimalus restosid külastada ja neid hinnata. Arvesse on võetud nii teenindust, atmosfääri kui ka hinna ja kvaliteedi suhet. Toome välja viis kõige kõrgema hinnangu saanud restot!

NB! Alates märtsist on restod seoses uute piirangutega avatud vaid tööpäevadel ning nädalavahetustel suletud. Täpsema info ja vaba laua leiad juba broneerimissüsteemist.

1. 180° by Matthias Diether

Esikoha nabis alati suurepärase toidu ja atmosfääriga 180°! (5.83/6st)

Veidi üle kahe aasta tegutsenud 180° on kiiresti tõusnud Eesti maitserännakute kuumaks sihtkohaks. Michelini tärniga pärjatud peakoka Matthias Dietheri eestvedamisel on 180° tõeline gurmee-oaas, kus lisaks maitseelamustele saab nautida ka avarat vaadet Noblessneri sadamale ja maitsekat atmosfääri.

Alates 8. märtsist on 180° avatud gurmeelõunaks esmaspäevast reedeni kell 12:00-15:00, kolmekäigulisele lõunale saab laua broneerida tavapärasel moel läbi broneerimissüsteemi. Menüüga saad tutvuda @180restaurant Instagrami lehel.

Mida arvasid külastajad:

All excellent! Thank you and see you in future!

Ilya, 6. veebruar 2021

Wonderful experience 🙂

Kristo, 11. veebruar 2021

Broneeri restoranielamus ➤

Staapli 4, 10415 Tallinn

2. La Bottega

Teine koht restoranile La Bottega! (5.72/6st)

La Bottega puhul on tegemist tõelise itaalia restoraniga. 2008. aastal peakokk Nicolo Tanda poolt avatud La Bottega pakub ehedat ja kodust Itaalia kööki, kus erilist rõhku on asetatud Itaalia toidu ja veinide kooskõlale. La Bottega kujutab endast peresõbralikku restot, kust saab eheda toiduelamuse!

Mida arvasid külastajad:

Suurepärane toit ja vastuvõtt. Aitäh, külastame kindlasti teid uuesti. 🙂

Anna-Maria, 28. veebruar 2021

Toit oli ääretult maitsev ning teenindus väga hea!

Kristiina, 23. veebruar 2021

Broneeri restoranielamus ➤

Vene tn 4, 10123 Tallinn

3. Snoob

Napi kolmanda koha sai seekord Snoob Resto! (5.70/6st)

Hõrgutavad road, kosutavad joogid, mõnus muusika ja tähelepanelik teenindus! Niimoodi võib kokku võtta Snoob resto olemuse. Nõmmel paiknevast kodulähedasest pererestoranist Snoob õhkub hubasust ja maitsekust. Menüü on mitmekesine, lisaks a la carte menüüle on ka päevapakkumised, peakokasoovitused, lastemenüü kui ka hommikusöök.

Mida arvasid külastajad:

Käin Snoobis sageli ja ei ole veel pettunud. Toit on alati olnud suurepärane ja teenindus super.

Anne, 21. veebruar 2021

Väga meeldiv kogemus, kõik oli super! Suur tänu ja kiitus noortele asjalikele teenindajatele!!! Ja kokale 🙂

Kadri, 15. veebruar 2021

Broneeri restoranielamus ➤

Pärnu maantee 209a, 11622 Tallinn

4. Hügge Resto

Neljas koht võrdlemisi uuele restole Eesti restoranimaastikul – Hügge Resto! (5.61/6st)

Lasnamäe linnaosas paiknev hubane ja südamlik pereresto Hügge avas uksed 2019. aasta suve alguses. Menüüst leiab igaüks midagi endale sobivat – ideaalne koht lõunasöögiks! Olemas on nii a la carte menüü, sushimenüü, lõunapakkumised kui ka hommikusöök.

Mida arvasid külastajad:

Toit ja teenindus olid perfektsed! Aitäh teenindajale Stefanile, suurepärane suhtumine ja teenindus!

Ksenia, 21. veebruar 2021

Väga hubane koht, köök sobib erinevate maitsetega inimestele. Toit oli maitsev, ilusasti vormistatud. Suured tänud Teile!

Irina, 15. veebruar 2021

Broneeri restoranielamus ➤

Ussimäe tee 12/1, 13816 Tallinn

5. Fotografiska Tallinn

Ja viienda koha pälvis seekord Fotografiska Tallinn! (5.59/6st)

Telliskivi Loomelinnakus asuv Fotografiska restoran on kantud „Kestliku naudingu” ideest, kus kontseptsiooni keskmes on toit, mis ühteaegu nii maitseb kui ka mõjub meile hästi. Jätkusuutlikuse ja taaskasutuse põhimõtted on Fotografiskas au sees, samuti töötab restoran kui tervik 0-kulu põhimõttel.

Mida arvasid külastajad:

Väga tähelepanelik ja head tuju tekitav teenindaja. Kuna tähistasime minu sünnipäeva, tõi teenindaja väikese jäätise koos küünlaga. Igati professionaalne.

Katrin, 13. veebruar 2021

Suurepärane vastuvõtt! Super oli kõik, soe ja sõbralik teenindus ja väga mõnus suhtlus ja see tähelepanu, mis meie seltskonna sünnipäevalapsele osutati ja need üllatused, väga lahe. Sügav kummardus, kindlasti külastame taas. Lahkudes võtsime kaasa hea sooja tunde. Järgmiste kordadeni 🙂

Tarmo, 20. veebruar 2021

Broneeri restoranielamus ➤

Telliskivi 60a/8, 10412 Tallinn

Selline sai seekordne edetabel, aitäh kõigile, kes andsid hinnangu. Kui oma lemmikut esiviisikus ei näinud, siis järgmine kord peale külastust kasuta kindlasti võimalust ja jäta tagasisidet!

Maitseelamusteni!

You may also like...